• 15 אפריל 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חנוכה דיגיטלית ביס-פלאנט

בתאריכים 18-30 לדצמבר תחגוג רשת yes PLANET את חג החנוכה באווירה חגיגית לצד סרטים חדשים וחווית קולנוע יוצאת דופן. המבקרים יוזמנו להשתתף בפעילות מיוחדת לחנוכה: "פלאנט ספין"

צילום: איל תגר

"פלאנט ספין" לרוכשי כרטיסים- המשחק שיכניס אותך לסחרור, כל כרטיס זוכה! משחק דיגיטלי נושא פרסים המיועד לרוכשי הכרטיסים ברשת,  יתקיים בכל יום במהלך חנוכה (22.12-30.12) מתוך מיניסייט ייעודי - רוכשי הכרטיסים יקבלו את הקישור למשחק שעה לפני הקרנת הסרט שבחרו לצפות בו. במשחק הזה כל כרטיס זוכה באחד מהפרסים הבאים: כרטיס IMAX 1+1 במתנה, שדרוג תפריט פופקורן מענק לזוגי, כוס שתייה בינונית 1+1 במתנה או 10 ש"ח הנחה על כל סוגי הכרטיסים בקופה. המבצע לרוכשי הכרטיסים יתקיים בין התאריכים 22.12-30.12. *ההשתתפות בכפוף לתקנון המבצע ומגיל 18 ומעלה*

רוצים לזכות בפרסים נוספים עוד לפני הסרט? "פלאנט ספין" לקהל הרחב- חפשו בפייסבוק ובאינסטגרם של יס פלאנט ושחקו בכל יום, בין התאריכים ה-18.12-30.12 ואולי תזכו בפרסים שווים- למימוש למשך 24 שעות!

באולם ה-IMAX הבלעדי של יס פלאנט בבאר שבע יוקרן באופן בלעדי סרט הטבע הדוקומנטרי המרהיב,מבית היוצר של IMAX, "לטבע נולדו" בתלת ממד עוצר נשימה. מדובר בהצצה ייחודית ומרתקת לחיי הפילים, האורנגאוטנים והאנשים המופלאים המקדישים את חייהם לטיפול ושיקום הגורים במקמות שונים על הגלובוס. אורך הסרט: 45 דקות. בלעדי ביס פלאנט בין ה-24/12 לל-30/12 בשעה 11:00, עלות כרטיס בקופות הקולנוע: 40 ₪ כולל משקפי תלת ממד, עלות כרטיס כולל משקפי תלת ממד באינטרנט באינטרנט: 44 ₪.

בנוסף המבקרים בחג החנוכה במתחמי yes PLANET יוכלו ליהנות ממיטב שוברי הקופות כמו: "מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר" גם ב- IMAX ו-4DX , "ג'ומנג'י השלב הבא" גם באולם ה- ScreenX, "לשבור את הקרח 2" שיוקרן גם באולם ה-4dx, "קאטס", "פצצה" , "מרגלים לא רגילים"  ועוד מגוון רחב של סרטים.

תגובות

End of content

No more pages to load