• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אביסרור במהלך לימי הקורונה: שריינו דירה בפרויקט - ללא התחייבות

חברת אביסרור יוצאת במהלך מיוחד למשבר הקורונה: ''שריינו דירה  באחד הפרויקטים שלנו ברחבי הארץ ללא התחייבות  תקבעו את המחיר ותשלמו רק אחרי חלוף המשבר'' 

יורם אביסרור, סמנכ"ל חברת אביסרור (צילום: יח''צ)

חברת אביסרור משה ובניו יוצאת במהלך מיוחד למשבר הקורונה : משריינים דירה ו- ומשלמים רק אחרי הקורונה! החברה מציעה לרוכשים פוטנציאליים לקבע את המחיר ולשריין לעצמם דירה חדשה באחד מהפרויקטים של החברה ברחבי הארץ, ללא התחייבות או תשלום עד לסיום המשבר, בכפוף לתקנון החברה. 

המבצע תקף בפרויקטים של אביסרור ברחבי הארץ שנמצאים בשיווק בערים ברחובות, באר שבע, אשקלון ויבנה.   רוכשים שמעוניינים לשריין לעצמם דירה מתבקשים לשלם מקדמה בסך 10,000 שקל, ולחתום על חוזה  רק אחרי המשבר, כשניתן גם לבטלו ללא התחייבות. 

למידע נוסף אביסרור הנגישה מגוון דרכי התקשרות ללא חשש מהתקהלות או מגע מיותר בהתאם להנחיות משבר הקורונה: בווטסאפ, בפייסבוק, במסנג’ר, בפגישה פרטית בתיאום מראש במשרד המכירות ובפגישה אישית עד בית הלקוח.  

לדברי יורם אביסרור, סמנכ"ל חברת אביסרור, “משבר הקורונה על כל חסרונותיו יוצר גם הזדמנויות אטרקטיביות. רוכשים שכבר קיבלו את ההחלטה לרכוש דירה אבל חוששים להוציא כסף בתקופה של אי ודאות, יכולים לשריין לעצמם דירה ולשלם רק כשהמשבר ייגמר וכשנחזור לשגרה. פעמים רבות אחרי משברים בסדר גודל שכזה ראינו שמחירי הדירות זינקו בכל הארץ, ובמבצע שלנו אנחנו מאפשרים לרוכשים להימנע מעליות המחירים ולקבע לעצמם את המחיר כבר היום''.

תגובות

End of content

No more pages to load