• 26 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סייברארק השיקה מרכז פיתוח חדש בבאר שבע

  אודי מוקדי מנכ"ל ומייסד סייברארק: "אנו גאים בעובדה שהחדשנות הישראלית של סייברארק תגיע מעתה ללקוחותינו הגלובליים, גם מבירת הנגב של ישראל"

צילום: סיון פרג'

אירוע החנוכה בפארק ההייטק 'גב ים נגב' התקיים במעמד ראש העיר באר שבע, ראש מערך הסייבר הלאומי, נשיא אוניברסיטת בן גוריון, סמנכ"ל רשות ההשקעות, מנכ"ל גב ים, ועובדי המרכז
 
חברת הסייבר הישראלית סייברארק (CyberArk), הנסחרת בנאסד"ק, חנכה אתמול (ראשון, 30/05) את מרכז הפיתוח שלה בבאר שבע. המרכז ממוקם בפארק ההייטק 'גב ים נגב', בסמוך לקמפוס התקשוב החדש של צה"ל ולאוניברסיטת בן גוריון. בפארק פועלים גם קריית הסייבר של ישראל, מרכז ה-CERT של מערך הסייבר הלאומי ויותר מ-70 מרכזי פיתוח וסטארטאפים.
 
בין המשתתפים באירוע ההשקה: רוביק דנילוביץ' ראש העיר באר שבע, אבישג אבטובי מנכ"לית עיריית באר שבע, פרופ' דניאל חיימוביץ נשיא אוניברסיטת בן גוריון, יגאל אונא ראש מערך הסייבר הלאומי, יגאל גורביץ' סמנכ"ל בכיר ברשות ההשקעות, אבי יעקובוביץ' מנכ"ל גב ים, ונציגי העובדים במרכז.
 
"פתיחת מרכז הפיתוח בבאר שבע היא צעד נוסף במסע הארוך של סייברארק, מסטארטאפ ישראלי פורץ דרך לחברה גלובלית גדולה, שממשיכה לצמוח ולעמוד בחזית החדשנות ומגנה על המידע הרגיש ביותר של הארגונים המובילים בעולם", אמר אודי מוקדי, מנכ"ל ומייסד סייברארק. "עובדינו במרכז החדש משתלבים במערך המחקר והפיתוח הכללי של החברה ואנו גאים על כך שהחדשנות כחול-לבן של סייברארק תגיע מעתה ללקוחותינו הגלובליים גם מכאן, מבירת הנגב של ישראל".
 
"המיקום בדרום הארץ ובבאר שבע בפרט, הוא יתרון וגם ערך עבורנו", אומר חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל וסמנכ"ל מוצרים גלובלי. אנו בטוחים שהסמיכות לקמפוס חיל התקשוב, לאוניברסיטת בן-גוריון, למותגים גלובליים ולסטארטאפים שיושבים בקריית הסייבר בבאר שבע היא יתרון עצום הן לחברה והן לעובדים. אנו שמחים על ההזדמנות לתרום את חלקנו בבניית האקו-סיסטם המיוחד הזה של ממשלה, אקדמיה ותעשיה בבירת הנגב ולסייע לחיזוק תעשיית ההייטק הישראלית ומיתוגה של באר שבע כמרכז סייבר עולמי".
 
ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': "כניסתה של סייברארק לפארק ההייטק בבאר שבע מהווה פריצת דרך בינלאומית והיא תבסס את רובע החדשנות שהוקם. מדובר בבשורה ענקית שתסייע במשיכת חברות גלובליות גדולות נוספות ותייצר עוגני תעסוקה חשובים בתחומי הסייבר, הטכנולוגיה והחדשנות". 
 
את המרכז מנהל שי סאפר, שניהל בעבר את מרכז PayPal בבאר שבע ולפני כן שימש כמנהל המו"פ של הסטאראטפ CyActive. סייברארק מתכוונת לגייס יותר מ-200 עובדים בישראל בשנת 2021, מתוכם מעל 100 מתכנתים עבור מרכזי הפיתוח שלה בפתח תקוה ובבאר שבע.
 
סייברארק, חברת הסייבר הישראלית השנייה בגודלה בעולם, נסחרת בנאסד"ק, היא מובילה גלובלית בתחום אבטחת זהויות. זאת, על בסיס התמקדות בניהול גישה פריבילגית, שכבת הגנה קריטית ושוק בו סייברארק נחשבת לפורצת דרך וחלוצה עולמית. בין לקוחותיה מעל 6,700 ארגונים מובילים ברחבי העולם בהם מעל 50% מחברות ה- Fortune 500, שבוטחים בהגנה של סייברארק על נכסי המידע הרגישים ביותר שלהם, מפני תוקפים חיצוניים וגורמי פנים זדוניים.
 
פתיחת המרכז החדש של סייברארק הוא תוצאה של מאמץ משולב בין החברה, להנהלת פארק ההייטק גב ים נגב, שהינו שותפות בין אוניברסיטת בן גוריון, עיריית באר שבע וחברת גב ים. 
 
אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים: "אנו ניצבים היום בנקודת ציון משמעותית נוספת בפארק ההייטק גב-ים נגב, באירוע השקת מרכז הפיתוח של חברת סייברארק, חברה בינלאומית מובילה בתחום אבטחת המידע והגנה מפני התקפות סייבר. פארק גב-ים נגב מכיל היום כ-65 אלף מ"ר של אקוסיסטם ייחודי, המאגד כ-70 חברות ישראליות ורב לאומיות, מהמובילות בעולם, אשר זיהו את הפוטנציאל, תקעו יתד וקבעו את מושבן בפארק. בפארק מועסקים כ-3,000 עובדי הייטק והוא מהווה את אחד ממוקדי הידע הגדולים בתחום הסייבר ואבטחת המידע. עם השלמתו, יכיל הפארק כ-200 אלף מ"ר ויועסקו בו למעלה מ-10,000 עובדים, בהשקעה כוללת, הנאמדת בכ-1.5 מיליארד ש"ח".
 
פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא אוניברסיטת בן גוריון בנגב: "הצטרפות סייברארק לאקוסיסטם שלנו בפארק ההייטק היא בשורה של ממש. ראשית, היא מהווה מוקד משיכה לעובדים איכותיים. אך יותר מכך, אני בטוח שסייברארק יצאו נשכרים מאוד מהסמיכות לאוניברסיטה, שכן נפתחות בפניהם אפשרויות רבות לשיתופי פעולה עם מדענים וחוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב והזדמנויות לגיוס מתמחים מקרב הסטודנטים".
 
יגאל אונא ראש מערך הסייבר הלאומי:  "סייברארק, אחת מחברות הסייבר המובילות, מצטרפת לאקוסיסטם המשגשג בפארק יחד עם חמ"ל מערך הסייבר הלאומי, יחידות הסייבר והמחשוב של צה"ל, עשרות חברות הייטק וסייבר, ואוניברסיטת בן גוריון. הגנת סייבר עושים יחד כקהילה, והצטרפות ענקית כמו סייברארק תתרום באופן משמעותי לחיזוקה וביסוסה של באר שבע כבירת הסייבר של ישראל."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load