• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תאגיד ''מי שבע'' קיבל את התו היוקרתי ביותר של מכון התקנים

תו היהלום מוענק על ידי מכון התקנים הישראלי לארגונים בעלי שבעה תקני איכות ומעלה

צילום: באדיבות מי שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

"תו היהלום" הוענק בטקס חגיגי במשרדי 'מי שבע' במעמד מנכ"ל התאגיד, ההנהלה הבכירה, עובדי התאגיד, מנכ"ל מכון התקנים, וסוקר מטעם מכון התקנים. "תו היהלום" הינו התו היוקרתי ביותר המוענק לארגון על פעילותו וכשירותו הניהולית, המקצועית והערכית העומד לפחות בשבעה תקני איכות.

"תו היהלום" ניתן למי שבע בעקבות עמידתם בדרישות שבעת התקנים: ISO 9001 לניהול איכות, 45001 ISO תו ניהול בטיחות וגהות, 14001 ISO לניהול סביבתי, ת"י לבטיחות בתעבורה 9301 , ISO 27001 לניהול מערך אבטחת המידע, 37001 ISO לניהול מערך למניעת שוחד והונאות ו 22301 ISO לניהול מערך המשכיות עסקית.

''מי שבע'' זכה לאורך השנים ב"תו הזהב" על עמידה בשלושה תקני איכות נבחרים וגם ב"תו הפלטינה" על עמידתו בחמישה תקנים נבחרים. החידוש כעת הוא בהוספת שני תקני האיכות החדשים: המשכיות עסקית ומניעת שוחד.

עמידה בדרישות התקן "המשכיות עסקית" משמעותה שתאגיד מי שבע, המוגדר כמפעל חיוני בעתות חרום כמו: משבר ביטחוני, מגיפה, אסון טבע או מתקפת סייבר, מסוגל להבטיח המשך מתן שירות אמין ואיכותי באספקת המים ובסילוק השפכים.

עמידה בדרישות תקן "מניעת שוחד" מקנה לתאגיד בטחון, כי הגדיר את כל התהליכים וביצע את כלל הבקרות הנדרשות על מנת לוודא מניעת שוחד, ניגוד עניינים ושמירה על טוהר המידות.

אינג' מריו לובטקין, מנכ"ל מי שבע: "קבלת תו היהלום, המשלב בין כמה תקנים לאיכות התאפשרה השנה הודות לתהליכים ולבקרות שהוטמעו בתאגיד. אני גאה בעובדים אשר מיישמים את ערכי התאגיד ומגיעים להישגים פורצי דרך. בחירת התקנים נעשתה בקפידה ונועדה לחזק את מערך ההמשכיות העסקית של התאגיד ולהבטיח מניעת שוחד והונאות. בהשגת יעד חשוב זה התאגיד מציב לעצמו סטנדרט איכות גבוה אותו יידרש להמשיך לשמר ובכך לקיים את ערך השיפור המתמיד והחתירה למצוינות שמוביל התאגיד".

ד"ר גלעד גולוב, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "כיליד באר שבע וכתושב האזור אני גאה במיוחד להעניק את התעודה לארגון שאחראי על הספקת שירותי מים וביוב ומטפל באופן נאות בשפכים באזור. מי שבע נכנס היום למועדון הייחודי של ארגונים בעלי תו היהלום היוקרתי של מכון התקנים ועל כך תבורכו ותצליחו".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load