• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:
יניב בר חן

שרצקי ובכר - הסיפור והסולחה

ריב מתוקשר בין בעלים לבין מאמן שנגרם בעקבות פניה של הפועל באר שבע לשירותיו של בכר הסתיים בחודש הסליחות

ברק בכר ושרצקי, סולחה אמיתית. (צילום מסך טוויטר)

הוא התייחס אליו כמו לבן שלו במשך 11 שנה ובכר הבן החליט שהוא רוצה וצריך לעשות את קפיצת המדרגה המקצועית ובצעד חריג ונועז סגר עסקה עם הבעלים של הפועל באר שבע אלונה ברקת עוד בטרם הסתיימה עונת 2014/2015.

שרצקי האב הפגוע פיטר את בכר מיידית והחל לשלוח ארס ללא הפסקה לכיוונה של פטרונית המהלך אלונה. למהלך הייתה פגיעה היקפית, גם אלישע לוי המאמן המכהן נפגע מההחלטה והעיתוי, עד כדי כך נפגע שישב בבית עונה שלמה עד שמונה לאמן את נבחרת ישראל. יש יאמרו שההשפלה בגמר הגביע 6:2 למכבי ת"א הייתה קשורה לאותו מהלך בעקיפין.

אחרי שהכותרות דעכו והעונה נפתחה בכר ואלונה התרכזו במאמצים לקחת אליפות עם הפועל ב"ש ולשרצקי נותר להשמיץ מידי פעם כאות תסכול למצבה המידרדר של קבוצתו קרית שמונה שניצלה מירידת ליגה במחזורים האחרונים.
עכשיו הגיעה העת לסולחה, בכר כבר נמצא בעמדה יותר בטוחה הוא כבר הוכיח שהוא יכול להצליח מחוץ לחממה של איזי, שרצקי מצידו כבר יותר רגוע כי אין כמו זמן כדי לרפא את הפצעים וקצת הצלחה מצד הקבוצה שלו שתאפשר לו להתעסק בעניינים חשובים באמת וכמובן יום ההכיפורים הקרב שמאפשר לכל בית ישראל להביט קצת פנימה ולסגור חשבונות ישנים על הצד הטוב ביותר.
חיימוב ובראון עשו את הדרך דרומה בזמן ולמרות הסכסוך המתוקשר, כעת שבכר ושרצקי השלימו אפשר לנחש שיהיה הרבה יותר קל להכשיר גם שחקנים שלנו בגזרה הצפונית.


חתימה טובה לכל האוהדים

יניב בר חן,

תגובות

End of content

No more pages to load