• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:
ציפורה חלפון

מאירים לחיילים את חנוכה.

15 אלף חיילים השתתפו היום (ראשון) בהפנינג ענק בחניון קריית ההדרכה של צה"ל- עיר הבה"דים, במסגרת פעילות "הפנינג חנוכה" שקיימו 'יחד למען החייל' וצה"ל

מאירים לחיילים את חנוכה. [ צילום - ציפורה חלפון ]

הפעילות התקיימה במסגרת פעילות הוקרה לחיילי צה"ל, במהלכו מתקיימים בחנוכה חלוקת סופגניות ולביבות לחיילים. בהפנינג המרכזי בחניון קריית ההדרכה, אליו מגיעים מדי יום ראשון אלפי חיילים בדרכם לבסיסים שונים בדרום, פגשו החיילים כ-40 מתנדבים ומתנדבות מסניף 'יחד למען החייל' בבאר שבע שקיבלו את פניהם עם סופגניות שתייה ופינוקים.

דיג'יי מוטי קריוקי דהן פתח את הבוקר עם מוסיקה טובה וריקודים, במקביל, התקיימה פריסה של מאות מתנדבים בתחנות ההסעה השונות ברחבי הארץ שפינקו את החיילים באהבה רבה וצידה לדרך. בתחנת הרכבת בלהבים פגשו המתנדבים כ- 3,000 חיילים בדרכם לבסיסים ופינקו אותם בהפתעות. "אומרים שצריך להוסיף באור, אז השנה אנחנו מרחיבים את הפעילות פי כמה וכמה", מספרת יו"ר מתנדבי סניף באר שבע ציפורה חלפון, ומסבירה שהשנה, הפעילות שעד היום התמקדה בעיקר בגזרת הדרום, מתרחבת גם לחיילים בגזרות האחרות .

כל ערב יוצאים מהסניף כחמישה צוותים שיסתובבו עם רכבים בבסיסי צה"ל. כל צוות מצטייד בחנוכייה ומערכות הגברה, וכמובן סופגניות אותן מחלקים המתנדבים לחיילים. "המטרה היא להגיע לכל חייל באשר הוא" עדנה לימר חברה בהנהלת יחד למען החייל :" הנתינה הזאת לחיילים במיוחד בחג חנוכה. זה משהו מעצים. לראות אותם מחייכים מאושר ואוכלים סופגנייה זאת תחושה שאי אפשר להסביר כל חג החנוכה יהיו המתנדבים של יחד למען החייל בתחנות הרכבת והמרכזית יפנקו את החיילים, יגיעו לבסיסים כדי להדליק נרות חנוכה עם החיילים.

באירוע השתתף גם ח'כ יהודה גליק שהגיע להתנדב

סיגל אברהם חברת הנהלה ומתנדבת : "החיילים מחכים לנו להדלקת נרות, אנו מגיעים למוצבים ושטחי אימונים. יש הרבה תורמים שמסייעים לנו על מנת שהפעילויות תתקיימנה. תודה ענקית לכל התורמים" באירוע השתתף גם ח"כ יהודה גליק שהגיע להתנדב, גליק חבר נאמן של סניף מתנדבי באר שבע, ומגיע לכל פעילות שהסניף מקיים : "המצווה בחג הזה להאיר כמה שיותר אור ולפנק את החיילים שלנו שעושים הכל כדי לשמור עלינו"

 [ לפנק את החיילים שלנו שעושים הכל כדי לשמור עלינו [ צילום ציפורה חלפון

ציפורה חלפון,יו"ר מתנדבי האגודה למען החייל ב''ש

תגובות

End of content

No more pages to load