• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:
ציפורה חלפון

מדליקים את חנוכה לחיילי צה"ל.

גם היום הגיעו סניף מתנדבי יחד למען החייל, על מנת לפנק את חיילי צה"ל בסופגנייה חמה משקה וחטיף בריאות, 15 אלף חיילים השתתפו היום (ראשון) בהפנינג ענק בחניון קריית ההדרכה של צה"ל- עיר הבה"דים,

"זאת כבר מסורת שנה חמישית, בה מגיעים מתנדבי יחד למען החייל לחניון קריית ההדרכה של צה"ל- עיר הבה"דים, ומפנקים את חיילי צה"ל בסופגנייה או לביבה חמה ומתוקה בדרך לבסיס, זאת דרך נוספת לומר תודה לחיילים שלנו" אומרת ציפורה חלפון יו"ר סניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע. חלפון מוסיפה ומסבירה שהשנה, הפעילות שעד היום התמקדה בעיקר בגזרת הדרום, מתרחבת גם לחיילים בגזרות האחרות .כל ערב יוצאים מהסניף כחמישה צוותים שיסתובבו עם רכבים בבסיסי צה"ל. כל צוות מצטייד בחנוכייה ומערכות הגברה, וכמובן סופגניות אותן מחלקים המתנדבים לחיילים. "המטרה היא להגיע לכל חייל באשר הוא"


גם השנה הפעילות התקיימה במסגרת פעילות הוקרה לחיילי צה"ל, במהלך חג החנוכה מתקיימות פעילויות של חלוקת סופגניות ולביבות לחיילים. בהפנינג המרכזי בחניון קריית ההדרכה, אליו מגיעים מדי יום ראשון  אלפי חיילים בדרכם לבסיסים שונים בדרום, פגשו החיילים כ-80 מתנדבים ומתנדבות מסניפי 'יחד למען החייל' מרחב דרום  שקיבלו את פניהם עם סופגניות שתייה ופינוקים. דיג'יי מוטי קריוקי דהן פתח את הבוקר עם מוסיקה טובה וריקודים, במקביל, התקיימה פריסה של מאות מתנדבים בתחנות ההסעה השונות ברחבי הארץ שפינקו את החיילים באהבה רבה וצידה לדרך. 


בתחנת הרכבת בלהבים פגשו המתנדבים כ- 3,000 חיילים בדרכם לבסיסים ופינקו אותם בהפתעות. "אומרים שצריך להוסיף באור, אז השנה אנחנו מרחיבים את הפעילות פי כמה וכמה", מספרת המתנדב הצעיר אוראל דהן.
אבי פלדמן חבר בהנהלת יחד למען החייל :" הנתינה ללא תמורה עבור  החיילים במיוחד בחג חנוכה. זה משהו מעצים. לראות אותם מחייכים מאושרים ואוכלים סופגנייה זאת תחושה שאי אפשר להסביר"


גם השנה השותפים לתרומות ולהצלחת האירוע היו עריית באר שבע אשר תרמו 1000 סופגניות, אנשי עסקים, אבל גם שני גני ילדים שהובילו מיזם מיוחד על מנת לגייס תרומה לרכישת סופגניות.

רשת גני ילדים תינוקיטון שייקה קרית גת,  בראשות מנהלת הגנים רחל גלאם הם שותפים קבועים לפעילות סניף יחד למען החייל באר שבע. והשנה ילדי הגן רכשו נרות במחיר סמלי ומכרו אותם במחיר טיפה גבוה, כל הכסף שנאסף הלך תרומה לפעילות סניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע"

​​​​​​​
רחל גלאם מנהלת הגנים אמרה :" אנחנו גאים להיות שותפים קבועים לכל פעילות בסניף יחד למען החייל באר שבע, אנחנו בגן מחנכים לנתינה מגיל קטן, זה מדהים בעיניי ההורים והילדים שותפים מלאים לכל הפעילות הזאת"

גן נוסף שפעיל באופן קבוע ושוטף כל השנה ביחד עם סניף מתנדבי יחד למען החייל, זה הפעוטון של איתי בבאר שבע, בניהולה של עינב דבורי : " החיבור המעצים שיש לילדי הגן עם סניף יחד למען החייל והחיבור עם חיילי צה"ל מעניק לנו ערך מוסף ולמידה אין סופית של נתינה. ההורים כולם מגויסים לטובת העניין. ואנחנו משתדלים באופן קבוע לפנק את החיילים שלנו בכל הזדמנות" 
​​​​​​​

ציפורה חלפון,יו"ר מתנדבי האגודה למען החייל ב''ש

תגובות

End of content

No more pages to load