• 21 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תיאטרון באר-שבע פותח עונה בחסות אגודת הידידים

בשבוע שעבר ( יום ד' 6/12) נפתחה עונת המנויים החדשה של תיאטרון באר-שבע עם ההצגה "דונה פלור נשואה לשניים" המבוססת על ספרו המפורסם של ז'ורז' אמאדו, גדול סופרי ברזיל.

אייל שיינר אורן כהן רפי ניב עליזה מנור ואורן אהרוני (קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג)

רגע לפני ההצגה, התקיים טקס קבלת מלגות הצטיינות בחסות אגודת הידידים. מנכ"ל התיאטרון, אורן אהרוני, פתח את הערב בהתרגשות רבה וסיפר על המסורת של חלוקת המלגות שמתקיימת זו השנה השלישית בחסות אגודת הידידים.

את מלגות ההצטיינות קיבלו השחקנים אורן כהן ואדוה עדיני והבמאי, גדי רול. את הפרס לעובדת המצטיינת של התיאטרון, אילנית בקר, העניקה משפחת שופן על שם בני שופן ז"ל שהיה מחלוצי אגודת הידידים. הפרס על שם בני שופן מוענק גם הוא זו השנה השלישית והפך למסורת מרגשת בכל פתיחת עונה.

עליזה מנור, יו"ר אגודת הידידים סיפרה שגם השנה אגודת הידידים תמשיך לתרום ולסייע לתיאטרון על ידי מלגות לסטודנטים בבית ספר למשחק ובמימון פעילויות חינוכיות נוספות שמטרתן הנגשת התיאטרון לכל שכבות האוכלוסייה. עוד הוסיפה שלקראת עלייתו של המחזמר סוליקא בבימויו של רפי ניב תרמה אגודת הידידים 80 אלף ₪ ובכך סייעה רבות לביסוסו והצלחתו.

לאחר ההצגה, מנכ"ל התיאטרון, אורן אהרוני ויו"ר אגודת הידידים של התיאטרון, עליזה מנור אירחו את חברי אגודת הידידים של התיאטרון, יחד עם שחקני ההצגה לקוקטיל חגיגי בקצב ברזילאי.
תגובות

End of content

No more pages to load