• 25 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: בבני שמעון לא ויתרו על תרבות וערכו ערב מחווה לדודו טסה

השבוע נערך בזאפה ב''ש ערב מחווה לדודו טסה, בהשתתפות הרכבים ממועצת בני שמעון. אתם מוזמנים להדליק רמקולים וליהנות ממוסיקה משובחת

צילום מסך מתוך המופע

במועצה האזורית בני שמעון קיימו השבוע הצדעה ליוצר דודו טסה, אחד המוסיקאיים הישראליים הבולטים ביותר כיום, בו הופיעו 9 הרכבי הנוער המוזיקליים של בני שמעון ודודו טסה עצמו. המופע  התקיים במועדון הזאפה בסינמה סיטי באר שבע כאשר עשרות תלמידי בי"ס מבואות הנגב החברים בהרכבים המוזיקליים של בני שמעון אירחו את האמן והזמר לערב בלתי נשכח.

וידאו: המופע בזאפא באר שבע (צילום - שידור חי: זאפא ב''ש)
​​​​​​​


יחד הם שרו את השירים המוכרים והפחות מוכרים של הזמר, שבשבועות האחרונים הגיע לחזרות עם הנערות, למרות התקופה המאתגרת. בני ובנות הנוער שלוקחים חלק בהרכבים המוסיקליים סיכמו במופע זה שנה שלמה של עבודה וחודשים של חזרות.

את הרכבי הנוער המוזיקליים מנהל רועי מיליגר שגם הפיק את המופע יחד עם מנהלת מחלקת התרבות של בני שמעון, קרן סביון ובהובלת יוסי טוביאנה מנהל אגף תרבות וספורט שתומך ומלווה את ההרכבים לאורך כל השנים במועצה.

ראש המועצה האזורית בני שמעון, ניר זמיר אמר: "ההרכבים המוזיקליים של בני שמעון הוא אחד מהפרויקטים המדהימים שמתקיימים אצלנו במועצה מזה מספר שנים. השילוב בין מוסיקה טובה לבין ערכים, חינוך והתמדה יוצר דברים נפלאים. אחד מהם הוא המופע הנהדר שהתקיים אתמול בו הופיעו המוסיקאיים הצעירים שלנו יחד עם אחד מהזמרים הבולטים בישראל, דודו טסה, שתרם רבות לנוער מניסיונו וכישרונו הרב. בבני שמעון אנחנו מטפחים את האמנים הצעירים שלנו ומאפשרים לכל נער ונערה, ילד וילדה, צעיר וצעירה להגשים את עצמם, לחלום ולפתח את כישוריהם הייחודיים. הערב המוסיקלי אתמול היה חוויה נהדרת עבור כולנו במועצה, עבור הילדים וגם עבור התושבים הרבים שצפו במופע אונליין מהבתים, עקב מגבלות הקורונה. ישנה חשיבות גדולה, חברתית, כלכלית וקהילתית לפתוח מחדש את עולם התרבות תחת מגבלות הקורונה, המופע אתמול הוא דוגמה מצוינת לכך".

מנכ"ל מתחם סינמה סיטי באר שבע, עמירם בנט אמר כי הוא שמח שמועדון הזאפה אירח את המופע. מדובר באחד הפרויקטים החינוכיים והאמנותיים היפים שמתקיימים באזור שלאחר חודשים רבים של עבודה היו צריכים לקיים את המופע ללא קהל, אך בבמה הראויה ביותר בנגב של הזאפה".

תגובות

End of content

No more pages to load