• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מי הכוכבים שהגיעו לסרט החדש של מלחמת הכוכבים?

הנהלת היס פלאנט הזמינה מובילי דעת קהל דרומיים להשקה חגיגית של הסרט מלחמת הכוכבים החדש במתחם הישפרו פלאנט בבאר-שבע

שמוליק יפרח, אמירה בוזגלו, משה בן שימול, יאיר נגיד והילה אלמקייס (קרדיט צילום: יח"צ)

למרות מזג האוויר הסוער שהתחולל בבאר-שבע, כל המי ומי של האזור לבשו את מיטב מעיליהם והגיעו להקרנה חגיגית של הסרט החדש של מלחמת הכוכבים באולם הIMAX של חברת "יס פלאנט" הנמצא במתחם הישפרו פלאנט החדש בבאר-שבע.

רגע לפני הסרט, הנהלת יס פלאנט ארגנה קבלת פנים חגיגית ומפנקת במיוחד. הגיעו והתקבלו בכוסיות שמפניה צוננות: מנכ"ל כיל, אשר גרינבאום, מנכ"ל תיאטרון באר-שבע, שמוליק יפרח, מנכ"ל הסינפונייטה הישראלית באר שבע, עופר סלע, מנכ"ל קבוצת משוב שמטפלת בוועידת החקלאות שתתקיים השבוע, חיים אלוש, הבעלים של רדיו דרום ורדיו גלי ישראל, יוסי סבן, יאיר נגיד, ראש מנהל התרבות של באר-שבע, מנכ"לית מנור פרויקטים ויו"ר אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע, עליזה מנור, המנכ"ל של חברת אביסרור, אלי אביסרור, פאני ברביבאי בחוס מנכ"לית הישפרו פלאנט ועוד רבים וטובים.  אבל את אור הזרקורים תפסה לא אחרת מהדרומית החדשה, אמירה בוזגלו ובעלה משה בן שימול שהתמנגלו וכבר נחשבים לחלק מהחבר'ה הדרומיים.

אלי אביסרור, אשר גרינבאום, יוסי סבן ועליזה מנור (קרדיט : יחשמוליק יפרח, אשר גרינבאום ועופר סלע (קרדיט: יחחיים אלוש, אשר גרינבאום, גבי נגר ולביא קייט

תגובות

End of content

No more pages to load