• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בקרוב כולם יוכלו לצפות: המחזמר "סוליקא" בהשקה

אירוע ההשקה של המחזמר "סוליקא", מחזמר ישראלי מקורי בבימויו של רפי ניב, הביא המוני אמנים מוכרים, הם זכו לצפות בכמה קטעים מן המחזה המושקע והביעו התפעלות רבה

השקת המחזמר "סוליקא" (צילום: רפי דלויה)

אתמול (ג') התקיים אירוע השקה חגיגי למחזר "סוליקא" של תיאטרון באר שבע, מאת מאור סבג ותאיר סיבוני, ביום של רפי ניב. אל האירוע הגיעו אמנים מוכרים רבים ביניהם: שימי תבורי ויהודית באומן שנחתו היישר מאירוע גמלאים שנערך באילת, זאב רווח ורעייתו מלי, אביב פנקס, עומר פרלמן, מורן רוזנבלט, אביב אלוש (שהגיע לפרגן לאחותו, רעות אלוש שמככבת במחזמר), אוולין הגואל, מולי שולמן וכמובן, מנכ"ל תיאטרון באר שבע, אורן אהרוני.

במחזמר המושקע, מככבים: רעות אלוש, נסרין קדרי ועלאא דקה בתפקידים ראשיים, עדי זורע, אורי זגורי, יגאל מזרחי, יקיר וקנין, אליה לסרי, אסתי אסרף, תום חודורוב, אלעד סננס, לירן מזרחי, ענבל מילוא, כרמל קנדל ועוד, מלווה בתזמורת נגנים על הבמה בניהולו המוזיקלי של מאור סבג.

אוולין הגואל, זאב רווח ואורן אהרוני (צילום: רפי דלויה)​​​​​​​

יהודית באומן, נסרין קדרי ושימי תבורי (צילום: רפי דלויה)​​​​​​​

השחקנית עדי זורע, המשחקת בתפקיד אמה של סוליקא, מספרת כי שמחה לפגוש באירוע את השחקן זאב רווח איתו שיחקה בגיל 16 בסדרה ״פאפא״ כשערוץ 2 היה בתחילת דרכו. "שיחקתי את הבת שלו ושל גאולה נוני, והסדרה מאוד הצליחה בזמנו. מאז, שיתפתי איתו פעולה גם בסרט 'קהילת קדושים', ולא מזמן שיחקתי איתו בתפקיד אורח בהפקה 'השמחות'.

בסוף האירוע, ניגשה יהודית באומן למנכ"ל התיאטרון, אורן אהרוני, ואמרה לו: "זה מקסים לראות סיפור שבו יהודים וערבים חיים יחדיו".

סוליקא (צילום: רפי דלויה)​​​​​​​

המחזמר "סוליקא" מבוסס על סיפור אמיתי ויעלה בתיאטרון באר שבע החל מה-3 לפברואר, 2018. סול חג'ואל, נערה יהודייה מטנג'ר שבמרוקו, שנקרעה בין אהבתה לבין אמונתה ונאלצה להיאבק על עקרונותיה, על אמונתה ועל כבודה דווקא בימיו המפוארים של הדו־קיום היהודי-ערבי במרוקו, ושילמה על כך בחייה.

תגובות

End of content

No more pages to load