• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תתכוננו: חנות אופנה חדשה וענקית תפתח בבאר שבע

רשת האופנה החדשה תציע מגוון סגנונות לבוש בחנות ענק של 700 מ''ר בגרנד קניון ותספק אופנה עדכנית באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים הוגנים ושווים לכל כיס. בחמישי הבא הפתיחה הגדולה

ריף נאמן וטניה לורן מתוך הפקת האופנה (באדיבות משרד הפרסום אביעוז קריספין)

אופנת  U-רשת נשים חדשה מושקת בימים אלו בבאר- שבע, בהיקף השקעה של 5 מיליון שקלים ועתידה לפתוח 4 סניפים נוספים בעתיד הקרוב. הרשת החדשה אשר תציע מגוון סגנונות לבוש בחנות ענק של 700 מ"ר בגרנד קניון, תספק אופנה עדכנית באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים הוגנים ושווים לכל כיס. לקמפיין הפרסומי בהובלת משרד הפרסום אביעוז קריספין, נבחרה השחקנית ריף נאמן, המשתתפת בסדרה "כפולה" ושחקניות החיזוק- הדוגמניות טניה לורן ואורן איפרגן.

ריף נאמן (באדיבות משרד הפרסום אביעוז קריספין)

הרשת החדשה, בבעלותם של אנשי העסקים משה בוחבוט ואלכסנדרו ארצ׳רה, מבעלי רשת האופנה המצליחה לגברים CLUB 21, כוללת אופנת קז'ואל, ערב, ספורט, אקססוריז, תיקים, נעליים, ארנקים ובהמשך תכנס אף לתחום הלבשה תחתונה.

משה בוחבוט, מבעלי רשת האופנה U מסר: זיהינו צורך גובר להנגיש אופנת נשים עדכנית באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים הנגישים לכל כיס במגון סגנונות המותאמים למספר קהלי יעד. אנו מאמינים כי על אף התחזקות מגמת הקניות באינטרנט בתחום האופנה, עדיין אין תחליף לצורך של הלקוחות לגעת ולמדוד את הבגדים. ברשת החדשה אנו מציעים מגוון רחב של סגנונות תחת קורת גג אחת ומבחר קולקציות המשתנות בתדירות גבוהה".

פרסום של קמפיין הפתיחה שומפיע בשלטי ענק בבאר שבע (באדיבות משרד אביעוז קריספין)


אלכסנדרו ארצ'רה, מבעלי רשת האופנה U הוסיף: אנו מתעתדים לפתוח בשנתיים הקרובות 3 סניפים נוספים בשטחים גדולים על מנת לספק מענה לקהל הדרומי, אשר מוכיח כל פעם מחדש כי צרכנות נבונה היא מעל לכל. לאור הצלחת הסניפים של הרשת הגברית אשר בבעלותנו ולקראת פתיחתו של הסניף הרביעי, החלטנו להתרחב גם לקטגוריית הנשים ולהביא עימנו את הידע והניסיון הרב שצברנו מהענף לטובת לקוחותינו ובעתיד נפתח חנות און ליין אשר תאפשר רכישה ברשת במטרה להנגיש את האופנה אותה אנו מציגים לכלל האוכלוסיה בארץ ובעולם".

טניה לורן, דוגמנית חיזוק לצד ריף (באדיבות משרד הפרסום אביעוז קריספין)


השקת החנות תתקיים ביום חמישי ה-15 במרץ, בהפנינג חגיגי במסגרתו יוענקו שוברים של 50 ₪ במתנה לנרשמות באתר החברה ללא כל התניה ולמימוש המתנה ביום הפתיחה. עוד צפויים להגיע למתחם ה- VIP סלבס, דוגמניות וספורטאים מובילים והפתעות נוספות.

תגובות

End of content

No more pages to load