• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפרמיירה הנוצצת של השנה

יס פלאנט הזמינה את מובילי דעת הקהל של באר שבע והסביבה לפרמיירה חגיגית לסרט הישראלי החדש "מוטלים בספק" בכיכובו של רן דנקר

צוות הסרט ורוביק דנילוביץ (צילום: דיאגו מיטלברג)

יס פלאנט הזמינה בשבוע שעבר (14/3) את מובילי דעת הקהל של באר שבע והסביבה לפרמיירה חגיגית לסרט הישראלי החדש "מוטלים בספק" בכיכובו של רן דנקר. בן המוזמנים לאירוע, מובילי דעת קהל, מנכ"לים, אנשי עסקים ואנשי תקשורת שנהנו משמפניה וארוחת ערב עשירה.

לערב הזה היו שני כוכבים בולטים – השחקן רן דנקר וראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' שרגע שלפני התחלת הסרט עלה לנאום מרגש על מוטיבציה, ילדות והצלחות.

עוד התמנגלו, אכלו ונהנו: מנכ"ל כיוונים, שלומי נומה, מנהלת מינהלת העיר העתיקה של באר-שבע, לילך נגיד, מנכ"לית מנור פרויקטים ויו"ר אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע, עליזה מנור, מנכ"ל כיל, אשר גרינבאום, מנכ"ל רותם תעשיות, יורם סדן, אשת החברה והצבעים, אסתריקה נגיד, מנהלת השיווק של הפועל באר שבע, דנה אליעזר, ראש מנהל התרבות של באר שבע, יאיר נגידד"ר יעל סנה, יונה בדש  ועוד אנשי תקשורת, מובילי דעת קהל ואנשי עסקים מוכרים.

לאירוע הגיעו גם כל שחקני הסרט שרובם ילדים ללא ניסיון קודם במשחק והופתעו מהפרגונים והמחמאות שקיבלו מהמשתתפים באירוע לאחר הסרט.

צילום: דיאגו מיטלברג

צילום: דיאגו מיטלברג

צילום: דיאגו מיטלברג

צילום: דיאגו מיטלברג

צילום: דיאגו מיטלברג

תגובות

End of content

No more pages to load