• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הושקה חנות MISSGUIDED בסינמה סיטי

חיים סקאל, מבעלי המותג הבינלאומי: ''לפתוח בב"ש בירת הנגב זאת אמירה חברתית שמתאימה לחברה הבינלאומית ולי כבעלים בישראל דווקא את הבשורה לצעוק מהפריפריה ולהרים פה את הרעש האופנתי''

מימין לשמאל: חיים סקאל, מיכל סקאל טיילור מלכוב, עמירם בנט ויואב בסן (צילום יח''צ)

במתחם סינמה סיטי באר שבע הושקה היום החנות הראשונה בישראל של המותג הבינלאומי MISSGUIDED

לאירוע הפתיחה הגיעו הפרזנטורית של המותג בישראל, אושיית הרשת, טיילור מלכוב, הבעלים והיו״ר של חברת סקאל אחזקות חיים ומיכל סקאל, מנכ״ל החברה, יואב בסן, מנכ״ל מתחם סינמה סיטי באר שבע, עמירם בנט ומנהלת השיווק של המתחם, עדי טוויטו.  

במסגרת האירוע הגלאמי הציעו בחנות הקונספט של המותג הבינלאומי המוביל בגדי ים במחיר של פאונד אחד וכמובן את הקולקציה החדשה והלוהטת של המותג.

MISSGUIDED הוא מותג צעיר, בועט, "גלאמי" ומלא בסטייל בו תוכלו למצוא קולקציות עשירות של בגדים, שמלות ואביזרים כולל נעליים ותיקים, וכן מוצרי ביוטי איכותיים, מותג שעוד לא נראה כמותו - מעז ונועז.

עמירם בנט, מנכ״ל סינמה סיטי באר שבע: ״אנו שמחים כי חברת סקאל אחזקות בחרה לפתוח את החנות הראשונה של המותג הבינלאומי בארץ דווקא אצלנו במתחם סינמה סיטי באר שבע. נמשיך להוביל את חוויית הבילוי והפנאי החדשה של תושבי באר שבע והסביבה״.

חיים סקאל, מהבעלים של חברת סקאל אחזקות: "לפתוח בב"ש בירת הנגב זאת אמירה חברתית שמתאימה לחברה הבינלאומית ולי כבעלים בישראל דווקא את הבשורה לצעוק מהפריפריה ולהרים פה את הרעש האופנתי במקום של תרבות פנאי ואופנה ברמה בינלאומית"

תגובות

End of content

No more pages to load