• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פרמיירה חגיגית להצגה ''הדירה של רוזה''

חברי אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע, חברי ההנהלה הציבורית של התיאטרון, שחקנים ומכובדים נוספים הוזמנו לפרמיירה של הדרמה המשפחתית הסוחפת

שמוליק יפרח וידידי התיאטרון. צילום: דיאגו מיטלברג / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

רגע לפני ראש השנה, חברי אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע, חברי ההנהלה הציבורית של התיאטרון, שחקנים ומכובדים נוספים הוזמנו לפרמיירה של הדרמה המשפחתית הסוחפת "הדירה של רוזה". לאחר ההצגה, נפגשנו המוזמנים עם מנכ"ל תיאטרון באר שבע, שמוליק יפרח ושחקני ההצגה והרימו כולם לחיים, לחיי שנה חדשה, טובה, בריאה ומלאה ביצירתיות.

בין הידידים שהגיעו ליהנות מההצגה ולהרים לחיים: עופר ואיריס ליפשיץ, דורה וד"ר הלל ברנר, גבי ואבלין נגר, חביב בן דוד, כוכי ומאיר אלימלך ונתן ועמירה חיים. מי שבלטו במיוחד היו המצטרפים החדשים לאגודת הידידים: אנה ואורי רוט, גישרה שוורץ ויורם הירש, נורית וסיוון קארס, אירית ומוטי פוגל ועמליה ומנחם עמרני.

עוד הגיעו לחגוג: נשיא אוניברסיטת בן גוריון, דניאל חיימוביץ', שר החינוך לשעבר אהרון ידלין ופרופ' אייל שיינר יו"ר העמותה והוועד המנהל של התיאטרון.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.comתגובות

End of content

No more pages to load