• 15 אפריל 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ממושב תאשור לחתונה ממבט ראשון- הבחור שכבש את לב בנות ישראל

יוגב אלקיים, גבר נאה ומרשים מהתוכנית הפופולארית "חתונה ממבט ראשון", התראיין כבר בכל מדיה אפשרית, ובכל זאת הצלחתי לחלץ ממנו פרטים שלא שמעתם

באמריקה גיליתי דברים אחרים (צילום: עידן אסלן)

כרגע יוגב נהנה מפופולריות מפליגה ומספר העוקבים שלו באינסטגרם קפץ מ900 ל42.000* ואלפי נשים מחזרות אחריו, אך לדבריו הוא החליט לקחת פסק זמן כדי לעכל את מה שעבר עליו ומנגד הוא כבר יודע איזה סוג של אישה הוא רוצה והיא בשום פנים ואופן לא תוכל להיות דומה לבת אל שמבחינתו  הייתה לא יותר מאפיזודה חולפת.

פגשתי את יוגב אלקיים, מכוכבי התוכנית "חתונה ממבט ראשון", ב"קפה גרג". בקניון הנגב בב"ש. היה צפוי שמיד יופנו אליו מבטים של כל מי שזיהה אותו, ככה זה כשאתה סלב. לדבריו, הוא מבסוט מהפירגונים, אך גם קצת מובך. על מידת הפופולאריות שלו ניתן ללמוד גם מהאינסטגרם שמספר העוקבים הפך מ-900 ל42.000, רובן נשים שמשאירות לו הודעות שלעיתים אינו מספיק לפתוח. לאחרונה דובר על איזשהו רומן עם סלב מתוכנית אחרת נטע צ'רנר מ-2025, אך הוא מכחיש בתוקף וטוען שזו ידידות בלבד. אלקיים הביע תמיהה על כך שרוב "המחזרות" והמעריצות הן דווקא מהמרכז צפונה ולא מבאר שבע והדרום. "אולי כולן עברו למרכז, הבעתי השערה, כך או כך זה נשאר בגדר תעלומה.

אתה לא נראה שבור לב

"ברור שלא, זה מה החלטתי ומעבר לזה אני מאושר ושמח שלקחתי חלק בתוכנית הזו. אני מאמין שכל דבר לטובה"

נראה שהייתם מאוהבים אתה ובת אל,  ממה היית מאוכזב?

"אני מודה שהייתי מאוהב ובהחלט היה לי כיף לתקופה מסוימת, עד שגיליתי מציאות אחרת. יש דברים שאני לא יכול לעבור לסדר היום כשהם קורים והדבר הכי שנוא עליי, זה חוסר כנות".

מה גילית?

האמת, לא דיברתי על זה ולא התכוונתי לדבר על זה, עד שראיתי את כל הראיונות איתה שבה היא הצהירה שהיא לא הייתה מאוהבת בי אלא בתחושה, וכן ראיתי את כל הרמיזות על ההבדלים בערכים"

אז בוא תעמיד דברים על דיוקם

"או קיי, כמעט כל מערכת היחסים בינינו התקיימה במגרש הביתי שלי. היא הכירה את ביתי, משפחתי ואני בעצם רק התרשמתי ממה שהיא סיפרה על עצמה, וכשהגענו לאמריקה גיליתי מציאות שונה ממה שהוצג לי .זה היה בדיוק הרגע שבו הבנתי שהיא לא תוכל להיות אשתי, אם יש משהו שאני סולד ממנו הוא חוסר כנות ".

אבל טיילתם לכם זמן דיי ארוך לאמריקה ומקסיקו

"הטיול כבר תוכנן, אני לא אומר שלא התאהבתי בה,  למרות שהיא לא הייתה הטיפוס שאני בדרך כלל מתאהב בו. היא הייתה נחמדה, זורמת וגם ביתית באיזשהו מקום, פשוט הבנתי שזו לא האישה לחיים משותפים. היא גם דיברה כל הזמן על לעשות רילוקיישן וכמה שזה משמעותי עבורה שאני אעבור לארה"ב ובסוף היא עלתה ארצה באופן מפתיע".

אני מודה שהייתי מאוהב, עד שגיליתי מציאות אחרת צילום: עידן אסלן
אני לא הראשונה שהביעה פליאה שאפילו לא נשארתם ידידים

"אין צורך בזה, היה מה שהיה וטוב שהיה – ונגמר. אני מצידי איחלתי לה הצלחה".

איך הגעת לתוכנית?

"חבר מאופקים דוד פורטל,  שכנע אותי ללכת אתו לאודישן ואחרי התלבטויות רבות החלטתי לתת לזה צ'אנס ולצאת מתחום הנוחות שלי. החלטתי לתת את כל כולי לתהליך וזה מה שעשיתי. אגב, החבר התקבל לתוכנית אחרת – "להתאהב באנה".

אבל כמעט לא נכנסת לתוכנית

"אחרי שעברתי את האודישנים התחלתי לצאת עם מישהי, וזה כמובן לא נראה לי הוגן ללכת לתוכנית. נתתי צ'אנס לקשר, אך לבסוף נפרדנו אחרי שלושה חודשים. איכשהו ההפקה עלתה על זה ושוב הוצע לי להשתתף בתוכנית, ומאז כל השאר היסטוריה".

נמשכת אליה למרות שלא ענתה על אידיאל היופי שלך ולא הייתה הטייפ קאסט שלך

"נכון,  אמנם לרוב נמשך לטייפ אחר גם חיצונית, אך אופי האישה יכול לשנות את העדפה זו".

איזו סוג של אישה ביקשת שיתאימו לך?

"ביקשתי אישה שתתאים לטייפ שאני נמשך אליו , אישה כנה ואמיתית שתהיה כנה קודם כל עם עצמה. אני גם מעדיף שהאישה תהיה  קרייריסטית, זה יהיה טוב לה וגם טוב לי."

אז מה אהבת בה?

"הייתה קלילה וזורמת והייתה בינינו בהתחלה כבר כימיה כל יום עשינו משהו מעניין אחר".

קשה לי להאמין שאף אחד לא נפגע מהפרידה הלא צפויה

"לא יודע לגביה. אני עשיתי הכול כדי  לא לפגוע וכמובן שלא נפגעתי. נוצרה מציאות מסוימת שבה הבנו שזה לא זה ושאין טעם להמשיך, ונפרדנו בצורה דיי טובה. ברגע שאני מבין שזה לא נכון לי אני משתדל להשאיר את זה מאחוריי ועובר לדבר הבא, זה לא מעסיק אותי יותר. זו לא הפעם הראשונה שאני יוצא מקשר". 

בני משפחתך הצטערו?

"על פניו זה היה נראה טוב, כי בכל זאת היא הכירה והתיידדה עם כולם, אבל כשהם הבינו את סיבת הפרידה הם גם הבינו שזה כנראה לא בשבילי. אימא שלי כפי שאמרתי כבר,  מהתחלה לא אהבה את הרעיון של התוכנית ואת החשיפה ודיי הביעה התנגדות, אבל הוריי מבינים שאם נפרדנו אז זה מה שהיה צריך לקרות וזה כנראה לטובתי".

הבנתי שכל בחורה שאתה מביא צריכה לקבל אישור מהם..

"אף אחד לא צריך לתת אישור, רושם מוטעה לגמרי. אימא שלי לא אהבה את הרעיון ובאופן כללי לא התלהבו שזו תהיה חתונה שלא בדרך המקובלת וזה טבעי, אלא שבסופו של יום  אני זה שקובע ולכן, הם קיבלו זאת והלכו אחריי"

אני רומנטיקן, מפנק ולא שובניסט צילום: עידן אסלן


זה אומר שאתה צריך גם להתייחס אליה כאל מלכה

"לגמרי. האישה שתמצא חן בעיניי ותהיה לטעמי לא תצטער. אני רומנטיקן, מפנק ולא שוביניסט .וזה בסדר אין לי בעיה לשטוף כלים, לגהץ , לזרוק זבל וכל דבר אחר".

המצלמות לא גרמו לכם, אולי, קצת להציג ולא להיות הכי אמיתיים?

"אני חושב שהייתי לגמרי אני. החלטתי לזרום עם התוכנית בלי עכבות, ומה שראיתי דווקא מצא חן בעיניי. היה חשוב לי לשמור על כנות ועל מי שאני, ובזה עמדתי. אני לא מצטער לרגע על החוויה, למדתי ממנה המון, ואני לא מצטער על שום דבר. אין לי שום תחושת פספוס. עשיתי את זה ממקום אמיתי, ואני שמח על המקום שאני נמצא בו היום".

היית מעדיף שהיו משדכים לך מישהי אחרת מבין הנשים שהשתתפו בתוכנית?

"לא!  לא ראיתי בת זוג אחרת פוטנציאלית בתוכנית וגם לא התעסקתי בזה. כן יש לנו חבורה מגובשת שאנו נוהגים להיפגש בתדירות מאוד גבוהה כבר המון זמן שכוללת את ליאור, שרונה, שירי, לירן, דודו ודקלה נשארנו בידידות ובקשר מצוין וכל רכילות מסוג אחר כמו למשל ועל משתתפות אחרות מהתוכנית או נטע, לא נכונה"

ומה חשבת על שירי ולירן, אפשר לומר, המנצחים הגדולים של התוכנית?

"בדיעבד צריך להעריך את שירי שבאה מהמקום הכי אמיתי שלה ולא התפשרה. זה היה מעניין לראות איך הקערה מתהפכת על פיה ואיך שהסבלנות של לירן, כנראה השתלמה לו. הם זוג נחמד ואני הכי שמח בשבילם".

אפשר לומר שהיה יוגב לפני החתונה ויש יוגב אחרי החתונה

"נשארתי אותו יוגב אך עם הרבה יותר תובנות לחיים משותפים ולחיים  בכלל. התוכנית והייעוץ הפסיכולוגי שקיבלתי חיזקו בי לדעתי את הדברים הטובים. בתוכנית ראיתי מהצד כיצד אני מתנהל בזוגיות, ובהחלט נשארתי רומנטי, מפנק, זורם ובניגוד לרושם שניסו ליצור , אני מאוד ליברלי ואין לי כלל בעיה שהאישה תחזיק בשם משפחתה מהבית".

היית הולך לתוכנית ריאליטי אחרת?

"פחות מתחבר לשאר סוגי הריאליטי  למרוץ למיליון, אולי, זה נראה לי מאתגר ומעניין. זה גם מתאים למי שאני איש של אתגרים. אני אוהב ספורט אתגרי ואקסטרים"

תשלים את המשפט:  בת אל הייתה עבורי

"אפיזודה חולפת"

אני מניחה שצפית באדיקות בתוכנית, לאחר ששודרה

" כן ברור צפיתי בה בבית עם משפחה וחברים ואהבתי את מה שראיתי. זו הייתה הפעם הראשונה שבה ראיתי את עצמי על המסך, ונהניתי מאוד לראות את מי שאני ואת מה שהבאתי איתי. עניין אותי לצפות בקשר שלא צלח ולראות איך התנהלנו. אני חושב שגם למדתי מזה, בעיקר על ההתנהלות שלי בזוגיות".

אחרי התוכנית נשארתי אותו יוגב, רק עם תובנות לחיים משותפים (צילום: עידן אסלן)מאז שהסתיימה התוכנית, יצאת לדייטים מעניינים?

"האמת שאני משתדל לא לצאת לדייטים ואם כן להיות במקומות נסתרים. החשיפה בטלוויזיה הופכת אותך לידוען שעוקבים אחרי כל צעדיו. אני לא ממהר ליצור כעת זוגיות ובטח שלא לפרסם אותה , כי אני רוצה זוגיות ממקום נכון וטהור. מנסים להכיר לי אין ספור בחורות ומתחילות איתי אלפים באינסטגרם. כרגע איני ממהר ולא אומר זאת שוב, אני לא יוצא עם נטע צ'רנר"

אתה עובד בבאר שבע, לא חשבת לגור במרכז?

"גרתי וטיילתי בהרבה מקומות בעולם וגם בתל אביב הייתי ארבע שנים. אחרי שהמון דייטים שלא היו לטעמי ואחרי שממש שבעתי מסצנות הלילה התל אביביות ובכלל, התגעגעתי לפשטות ולחום של הדרום, ואני רוצה לבשר לך שהכי כיף לי זה במושב תאשור שבו גדלתי. אני גאה במקום הזה ואוהב את הדרום. אני מרגיש כאן יציבות וביטחון במקום שאני גר, אני לא מרגיש  צורך להיות בעיר גדולה כמו ניו יורק וגם לא תל אביב."

והיכן היית בצבא?

התגייסתי ליחדת מודיעין קרבית, אחר כך הלכתי לקצונה במגוון תפקידים, ואחרי זה,  טיילתי בעולם,  ומהטיול חזרתי ללימודי הנדסה, באוניברסיטת בן גוריון"

מה למדת?

למדתי הנדסת מערכות תקשורת ואני פשוט אוהב את זה וגם עובד בחברת "דל" בפארק ההי טק בבאר שבע. נהדר לי שם"

כמה אתה מרוויח?

"(צוחק) יותר מכל בת זוג שהייתה לי עד כה. אני אגב, אשמח אם בת זוגי תרוויח יותר ממני, ממש, אין לי בעיה עם זה".

ספר על מחווה רומנטי שעשית לבת זוג

"החבאתי פתקים ברחבי הבית ובהם משימות שבסופן מתנה קטנה. במשימה האחרונה, אני הייתי המתנה"

יש לך בהחלט לוק של דוגמן,  תסכים להשתתף בקמפיינים של דוגמנות?

"אולי כן, אם זה יהיה כרוך ברווח נאה ולא יפגע בעבודה שלי".

אז, מי זה יוגב?

"גבר אמיתי, אופטימי שאוהב את החיים. כמו כן, אני יצירתי ושאפתן"

למה אתה שואף?

"בתחום העבודה, מקווה לעשות סטארטאפ יום אחד. אני עובד על זה".

המצאת כבר משהו?

"חבר ללימודים ואני ניסינו לבנות אפליקציית היכרויות ייחודית, אך זה לא יצא לפועל".

איך אתה אוהב לבלות?

"פעמיים בשבוע לפחות, ים, הרבה טיולים בטבע, טיולי ג'יפים ואופנועים"

מקום בילוי מועדף

"אני מעדיף מקום פתוח או רוף טופ. אפשר למצוא אותי בעיקר ב"היקו רוף טופ". כמי שאוהב דגים וסושי אפשר גם למצוא אתי בקמפאי בבאר שבע או  בTYO בתל-אביב".

בטח כולם מבקשים שתספר להם משהו שאף אחד עוד לא שמע

"או קיי. אני חולה על כדורגל ואוהד שרוף של הפועל באר שבע, עד לונדון הגעתי אחריהם. הכי מצחיק זה שיש לי דודים בלונדון שתמיד היו לוקחים אותי למשחקים של ארסנל, אותה הם מעריצים, אך בפעם הזו שהגעתי ללונדון, אני לקחתי אותם למשחק של הפועל ב"ש".

סיפור אחר קשור לטיול אחרי הצבא. בטיול הזה כמעט נפרדתי מהחיים  לטובת העולם הבא. נסעתי לדרום אמריקה עם חברים וכבן אדם של אקסטרים, עשיתי הכול מגלישה בסנובורד, אופנועים, צניחה חופשית  ועד לסקי חולות שבמהלכו התהפכתי וחטפתי חבטות קשות. במלון הרגשתי מחנק ושאני לא מסוגל לנשום, והיה צורך לפנות אותי לבית החולים הקרוב בלימה שמשמעו נסיעה באוטובוס במשך שש שעות. שניים מחבריי ליוו אותי כשבכל הזמן הזה הרגשתי שאני עומד למות. כשהגעתי בבית החולים נתנו לי להרגיש שלא אעבור את הלילה כי התגלה אצלי קרע בריאה. הייתי בפירוש בסכנת מוות, אך ניצלתי בנס,  ואגב, ארבע שנים אחרי המקרה שלי שלבסוף ניצלתי ממנו בנס, נהרג שם ילד באר שבעי באותן נסיבות. הכי  מבאס היה שבמשך שלושה שבועות אסור היה לי לטוס והייתי צריך לנוח, והכי קטע שכאשר החלמתי כבר, החלטתי להמשיך את הטיול, בניגוד לרצון הוריי  שרצו להרוג אותי, כי חששו לחיי"

היכן אתה במפה הפוליטית?

"בצד ימין, אך לא בטוח שזה יהיה הליכוד. על כל פנים, לא הייתי רוצה לדבר על פוליטיקה"

היכן אתה בעוד חמש שנים?

"מקווה להיות נשוי פלוס חמישה ילדים ואחרי סטארט אפ מוצלח"

ואז איזה חלום אחר תרצה להגשים?

"אחרי שאעשה אקזיט, הייתי רוצה לקחת את האישה והילדים העתידיים לטיול בוואן לכמה חודשים בארה"ב ובאוסטרליה".


תגובות

End of content

No more pages to load