• 18 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''זה היה נס: אברהם היה מיובש לגמרי'': כך אותר הנעדר בן ה-83 מב''ש

אברהם מברט, בן 83, יצא בבוקר מביתו ומשך כ-3 ימים איש לא ידע היכן הוא. מתנדבי יחידת הכלבנים, יכ''ל, מצאו אותו בתום חיפוש מעמיק מאחורי בית העלמין, כשהוא מיובש לגמרי

עם רחפן וכלבי חיפוש. אנשי היכ''ל בחיפושים אחרי אברהם מברט (צילום: יחידת הכלבנים)

נס של חג - לא פחות. אברהם מברט, בן 83, מרחוב הצבי בשכונה ה' בבאר שבע, נעלם מעט לפני כניסת החג השני. ככל שנקפו השעות, כך גבר החשש לחייו בקרב בני משפחתו. שמטרת ישראל לא התמהמה ופרסמה מיד מודעה שהופצה בכלי התקשורת והרשתות החברתיות. אנשם הגולשים שתפו את תמונתו והידיעה אודות אברהם, אבל הוא לא נמצא. 

יחידת הכלבנים, העוסקת מסביב לשעון באיתור נעדרים ובהצלת חיים של ממש, נרתמה לחיפושים. זוהי יחידת מתנדבים, שעוברים הכשרה מבצעית ברמה הגבוהה ביותר ונעזרים בציוד ובכלבים שאומנו לצורכי המשימה. בין היתר, היחידה נעזרת ברחפנים במהלך החיפושים, המשלימים את יכולתם של הכלבים. היחידה פועלת בתיאום מלא עם כלל הגופים בארץ.

יחידת הכלבנים ברחבי ב''ש, מחפשים אח הנעדר (צילום: יח' הכלבנים)​​​​​​​
בכל רחבי באר שבע: מסלולי החיפושים אחרי אברהם מברט (צילום: יח' הכלבנים)

אנשי משטרה, ביחד עם מתנדבי יח' הכלבנים - בעת החיפושים (צילום: יח' הכלבנים)

החיפושים אחרי אברהם נערכו ברחבי העיר באר שבע. המתנדבים של יכ''ל סרקו מקומות רבים בבאר שבע, על פי מידעים, בהם ייתכן והוא יכול היה להימצא, אך ללא תוצאות. 

בסופו של דבר, אותר אברהם מברט מאחורי בית העלמין החדש, ביום השלישי לחיפושים. ''הוא היה מיובש לגמרי. זה נס שמצאנו אותו", אומרים ביכ''ל. אברהם הובהל לבית החולים, שם טופל וניתן לו עירוי נוזלים. 

היום אברהם כבר בביתו ומצבו טוב. 

תגובות

End of content

No more pages to load