• 26 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / באר שבע: רות פרנקל הצטרפה כמס' 2 לליכוד

אשת החינוך הותיקה, שהייתה חברת מועצה מטעם הבית היהודי, חוברת לליכוד, אחרי שיוסי דלויה חבר לבית היהודי. בין תוכניות הליכוד במועצה: לטפל במצב העסקים בעיר ולבטל את התשלום על החניה בכחול-לבן

מימין: עו''ד בלפור קוויתי, ד''ר רות פרנקל ושמעון בוקר (צילום: יח''צ)

כסאות מוסקליים בפלויטיקה המקומית: אחרי שיוסי דלויה חבר לרשימת הבית היהודי, אחרי ששימש כחבר מועצה מטעם הליכוד, רות פרנקל חוברת לליכוד, שם שובצה במקום השני. בישיבת המועצה האחרונה לקדנציה הנוכחית, לפני כשבועיים פרנקל עוררה תמיהה כאשר החליטה שלא להביע תמיכה באף אחת מסיעות הבית. היום כונסה ישיבת מוכצה במסיעת הליכוד, שהוגדרה ''דרמטית'', בה נחשף כי פרנקל תהיה מס' 2 ברשימה למועצת העיר, אשר תומכת ברוביק דנילוביץ' כראש עיר.

ד"ר פרנקל, שימשה כעשור וחצי  בתפקיד מנהלת תחום החינוך בעיריית באר שבע ובחמש השנים האחרונות, כחברת מועצה מטעם סיעת ''הבית היהודי'', בראשותו של גדי מאזוז. עם שיבוצו של דלויה במקום השני, נדחקה פרנקל למקום השלישי, אשר עלול להיות לא ריאלי. במועצת היוצאת יש לבית היהודי שני מושבים ולליכוד - אחד בלבד. שניהם היו חברים בקואליציה, בה לסיעתו של רוביק דנילוביץ', דרך חדשה, יש רוב מוחלט. 

''בחרתי לבוא לליכוד כי רציתי מקום שמאחד את כולם שפונה לכלל הציבור בעיר'', אמרה ד''ר פרנקל.  שמעון בוקר ראש רשימת הליכוד למועצת העיר אמר כי ''אני ורות מכירים הרבה מאוד שנים עוד מהימים שלנו כחברים בסיירת הורים, היה חשוב לי לצרף מישהי עם עשייה מוכחת ורות היא כזאת''. 

באשר לתוכניות ליום שאחרי הבחירות אמר בוקר: ''אני אהיה סגן ראש העיר. המשרד שלי יהיה בלי דלת והתפקיד שלי יהיה להיות האבא שלה העסקים בעיר''. בין היתר, הבטיח בוקר לבטל את התשלום על חניה בכחול לבן לתושבי באר שבע.
לדברי יו״ר מטה הבחירות, רפי בוקר,  סקר שהגיע לידיו מראהכי הליכוד היא הרשימה השנייה בגודלה במועצה החדשה עם 6 מנדטים, כל זאת לפני הודעת ההצטרפות של ד״ר רות פרנקל. 

תגובות

End of content

No more pages to load