• 26 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / באר שבע: דנילוביץ' פתח את הקמפיין, הזהיר משאננות

''דווקא היום אני מבקש לא לנוח על זרי הדפנה. הפערים לאורך השנים היו עמוקים. אין לנו פריבילגיה לעצור'', אמר

רוביק דנילוביץ'. עצרת גדולה (צילום ארכיון, מהדף הרשמי)

ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' השיק היום את קמפיין הבחירות שלו, בפני למעלה מאלף תומכים, בכינוס שנערך באולמי הינומה.

''זה לא אני זה אנחנו, אני יכול לדמיין ולגייס פילנטרופים וללכת למשרדי הממשלה, אבל זה אנחנו, כולנו, עושים את השינוי. אני לא ראש עיריית באר שבע אלא שליחה של מדינת ישראל בנגב'', אמר דנילוביץ' בנאום תקיף.

''פיתוח באר שבע זוהי משימה לאומית ממדרגה ראשונה. אני נולדתי בעיר הזו, אני זוכר כשהיו קוראים לנו ''חיות הנגב'', זכינו בכל הסופרלטיבים האלה - במרכאות, אני לא אשכח את הימים ההם. התגבשה בי לאורך כל התקופה הזו המחשבה שהדור שלנו יצטרך לקחת את האחריות ואת המשימה, לא במסכנות, אלא מתוך מחשבה לקחת את העיר הזו ולהוביל אותה קדימה''.

דנילוביץ' ביקש, דרש בתקיפות מהפעילים: ''דווקא היום אני מבקש לא לנוח על זרי הדפנה. הפערים לאורך השנים היו עמוקים. אין לנו פריבילגיה לעצור. דווקא היום, בקמפיין הבחירות הזה,  חשוב לי לאומר לכם שיש עוד המון מה לעשות. שום דבר לא מושלם. אוי לאיש ציבור שחושב שהכל מושלם. אנחנו רואים שכונות שצריך לטפח המשימה עדיין לא הושלמה. זה לא מופע של איש אחד, אני לא קוסם, אבל יחד עם החברים ויחד איתכם באנו לעבוד קשה מאוד כדי להאיר את העיר באר שבע ולשים אותה על המפה''.

אחד החששות בבאר שבע, הוא מאחוז הצבעה נמוך, על רקע תחושת בטן כי התוצאה כמעט ידועה. אחוז הצבעה נמוך עלול לטרוף את הקלפים, במיוחד בהרכב מועצת העיר. 

גלריית תמונות: פתיחת הקמפיין של דנילוביץ' (צילומים: אורי אופן)


תגובות

End of content

No more pages to load