• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / ב''ש: חיזוק לרשימת דנילוביץ' - זיו אספיס ואלימלך

אפרת זיו אספיס ושיר אלימלך מצטרפות לרשימתו של רוביק דנילוביץ'. זיו אפסיס היא מנכ''לית הפרינג', שיר אלימלך סטודנטית לרפואה

אפרת זיו אספיס ושיר אלימלך (צילומים: יח''צ)

אפרת זיו-אספיס ושיר אלימלך מצרפות גם הן לרשימתו של רוביק דנילוביץ': ראש העיר, רוביק דנילוביץ' מקבל חיזוק משמעותי נוסף כאשר מצרף לרשימתו את אפרת זיו-אספיס, מנכ"לית תאטרון הפרינג'.

אפרת (בת 45), נשואה ואמא לארבעה משמשת כמנכ"לית תאטרון הפרינג' באר-שבע, לאחר שנים של עשיה בתחום ההפקות והיצירה.  אפרת בעלת תואר ראשון בחינוך וקרימינולוגיה ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית שמשה גם כשליחה דיפלומטית בשגרירויות רומא, מוסקבה ואנקרה. כמו כן, שירתה בצה"ל כקצינת שלישות ות"ש. עוד עוסקת בפעילות התנדבותית וחברתית במרכז לבריאות הנפש, בתאטרון באר-שבע ובעבר גם בהנהגת ההורים העירונית.

אפרת זיו-אספיס: "אני מודה על האמון שרוביק נותן בי ואני שמחה ונרגשת להצטרף לנבחרת למועצה ויחד עם התומכים הרבים שלנו ניתן לראש העיר גם בקדנציה הבאה את הכוח להצעיד את העיר ליעדים חדשים ולממש פרויקטים חדשים."

מצטרפת נוספת לרשימה: שיר אלימלך (בת 25) סטודנטית שנה ב' לרפואה באוניברסיטת בן גוריון. שיר, שגרירה בתכנית "שגרירי רוטשילד", משתתפת בתכנית המצטיינים igem לפיתוח מחקר ביו-רפואי ומייצגת את האוניברסיטה בתחרות הבינלאומית בבוסטון.

שיר שימשה בעברה כרכזת הדרכה וחניכים בתנועה "כנפיים של קרמבו" לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים, מנחה במיזמים חברתיים, השתתפה במשלחת הומניטרית באתיופיה ובתכנית הכנת בני נוער לבגרויות (סל"ה). שיר שירתה בחיל האוויר.

שיר אלימלך: "אני רואה בפעילות החברתית והציבורית דרך חיים. יחד עם ראש העיר והנבחרת המצוינת למועצת העיר נוביל ונקדם פרויקטים נוספים."

תגובות

End of content

No more pages to load