• 26 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / ב''ש: לאה שובייב ויניב סקירה מצטרפים לדרך חדשה

שני מצטרפים חדשים לרשימתו של רוביק דנילוביץ': סטודנטית לתואר ראשון ופעילה בקהילה הקווקזית ומנהל מרכז הטניס

יניב סקירה ולאה שובייב, מצטרפים לרשימת דרך חדשה (צילומים: יח''צ)

שני מצטרפים חדשים לרשימתו של ראש עיריית ב''ש, רוביק דנילוביץ': יניב סקירה, המשמש כיום כמנהל המרכז לטניס ולאה שובייב, תושבת נחל בקע וסטודנטית לתואר ראשון.

יניב סקירה, (36, נשוי ואב לילד) בעל תואר ראשון במינהל ומדיניות ציבורית, נולד וגדל בבאר שבע. הוא שירת בצבא ביחידה המיוחדת "עוקץ" כלוחם ומפקד במשך שש שנים, במהלכן זכה בפרס המפקד המצטיין וכיום הוא עדיין פעיל בשירות המילואים ביחידה. בעשור האחרון משמש כמנהל המרכז לטניס בישראל - באר שבע (ליד אצטדיון הכדורגל וסרמיל הישן) ובשלוש השנים האחרונות משמש גם כמנהל של מרכזי הטניס בדרום. 

יניב סקירה: "אני שמח וגאה להיות חלק מהנבחרת שמוביל ראש העיר, ואשמח לעזור ולתרום ככל הניתן על מנת שהעיר שלנו תמשיך לצמוח ולהצליח בכל התחומים. כדי שראש העיר יוכל להמשיך בעשיה הברוכה, חשוב מאוד לחזק אותו גם במועצה".

לאה שובייב (בת 28) עלתה מקווקז ב-1994, מתגוררת בנחל בקע ולומדת לתואר ראשון בפסיכולוגיה. לאה משמשת כרכזת הכנה לצה"ל בעמותת "מדור לדור" המעודדת גיוס משמעותי בקרב בני העדה הקווקזית. לאה חברה מאז 2013 בקבוצת מנהיגים צעירים מקהילת יהודי קווקז "פעימ"ה" העוסקת בפעילות חינוכית קהילתית בבאר-שבע.
עוד פעלה בהתנדבות במסגרת פרויקט "זכור וכבד" למען ניצולי שואה ובפרויקט למען הוטרנים בעיר באר-שבע. כמו כן ריכזה פרויקט לילדים ונוער מטעם הרשות למלחמה בסמים אלכוהול והימורים. לאה שובייב: "אני מודה לראש העיר על האמון. אני שמחה להצטרף לרשימה בראשותו. אני מאמינה בדרכו, שמגשימה את החלומות של כל אחד מאיתנו והופכת את עיר באר שבע לעיר הכי אטרקטיבית במדינת ישראל''.

''בעשור האחרון הוביל ראש העיר שינוי משמעותי בשכונת נחל בקע בהקמה של פארקים, מרכז קהילתי, מתקני כושר ומשחק, מוסדות חינוך וחידוש תשתיות. רוביק סייע לי ולהורי להגשים את החלומות שלנו כעולים. מגיל צעיר רציתי להוביל שינוי וליצור עתיד טוב יותר לי ולחבריי. שהוריי יהיו גאים בי כצעירה מצליחה ולא למחוק את הזהות האוטנטית שלי. אפעל בכיוון זה גם במועצת העיר ובכל דרך אפשרית."

תגובות

End of content

No more pages to load