• 28 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משעות הבוקר: ארבעה דליקות, בלוני נפץ ותבערה הופרחו לשטח ישראל

המתיחות בדרום נמשכת גם במהלך החג: משעות הבוקר משתוללות ארבע דליקות, בשדרות, כיסופים ועין השלושה, בצהריים צה''ל זיהה בלוני תבערה ונפץ שהופרחו מהרצועה, כביש 35 נחסם בשל בלון נפץ

הדליקה בשדרות (צילום: אושרי צימר / חדשות 24/7)

בעזה לא רוצים סבב נוסף, אבל עושים הכל לחמם את האווירה: משעות הבוקר נרשמו תקריות על גבול הרצועה, בהן הפרחת בלוני תבערה ונפץ. בלון, שזוהה ככל הנראה כבלון נפץ, הגיע לכביש 35, החוצה את הנגב הצפוני ואיזור לכיש. קטע מכביש 35 נסגר לתנועה, חבלנים נטרלו את המטען. בשעות הצהריים בלון תבערה נחת בקרבת העיר שדרות וגרם לדליקה בשדה פתוח. 

אתמול ושלשום נרשמו הפרות סדר על גבול הרצועה. עשרות מטענים ורימונים נזרקו לעבר שטח ישראל ונוטרלו לאחר מכן על ידי חבלנים. מקורות פלסטינים דיווחו הבוקר כי חולייה הצליחה לחדור לשטח ישראל בגבול הרצועה ולגנוב ציוד צבאי. לידיעה אין אישור מכל מקור אחר. 

בלון תבערה שגרם לדליקה בלב העיר שדרות (צילום: חדים וחלקים - חדשות ועדכונים)​​​​​​​

בשעות הצהריים דיווחו גורמים בעזה, כי בשמי הרצועה ניכרת פעילות רבה של כלי טיס של צה''ל. 

בצהריים, כך מדווחים תושבים, צוותי כיבוי, בסיוע אנשי קק"ל, רשות הטבע הגנים וקציני ביטחון, טיפלו בשלוש שריפות כתוצאה מבלוני תבערה - שניים בכיסופים ואחת בעין השלושה. משום מה, הודעה רשמית לא פורסמה אודות שני המקרים האלה. תושבים בעוטף מביעים כעס רב על כי אין דיווחים רשמיים על מה שמתרחש שם מזה כמה חודשים. 

עידכון 23:00: עד כה הושלכו כ-100 מטעני צינור ורימונים מאולתרים נזרקו  לעבר לוחמי צה''ל לאורך הגדר. אין נפגעים בקרב הלוחמים. נודע עוד, כי במהלך הערב נזרקו מעל 50 בקבוקי תבערה לעבר הכוחות, הובערו צמיגים וגם בוצעו ניסיונות חבלה בגדר וירי זיקוקים וחזיזים לעבר הכוחות. אין נפגעים.


תגובות

End of content

No more pages to load