• 22 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אמיר אוחנה, שלמה אהרונישקי, קסניה סבטלובה ואביבה אבידן בשבתרבות

בוקר של ראיונות עם אורחים מעניינים וזמרת נהדרת - שבתרבות במשכן אמנויות הבמה, בשבת, בשעה 11:00

אוחנה, סבטלובה ואהרונישקי (צילומים: נטע אשאש, שגרירות ארה''ב, נחום עסיס, CC BY SA 2.0, 3.0. 4.0)

אמיר אוחנה, קסניה סבטלובה, שלמה אהרונישקי ואביבה אבידן יתארחו בשבת הקרובה, ב"שבתרבות באר-שבע", שיערך במשכן אמנויות הבמה בשעה 11:00. לשלושה המאורחים - אהרונישקי, אבידן ואוחנה, עבר באר שבעי ודרומי. אהרונישקי שימש כמפקד מרחב הנגב במשטרה ואוחנה נולד והתגורר בבאר שבע. הזמרת אביבה אבדין שירתה בלהקת פיקוד דרום.

 ח"כ עו''ד אמיר אוחנה, מסיעת הליכוד, נולד וגדל בבאר שבע וכשהיה נער, משפחתו עברה ללהבים ומאוחר יותר למרכז הארץ. הוא שירת בקצין במשטרה הצבאית ומאוחר יותר, בשירות הביטחון הכללי. אוחנה הוא יו''ר תא גאווה בליכוד, הראשון מסוגו הקם במפלגת ימין המרכז את חברי ותמכי המפלגה ההומוסקסואלים, הלסביות, הבי-סקסואלים והטנרסג'נדרים. אוחנה מתגורר עם בן זוגו בתל אביב ולהם שתי בנות שנולדו בהליך פונדקאות.

שלמה אהרונישקי שימש כמפקד מרחב הנגב בין השנים 1989 ועד 1994. הוא היה קצין האג"מ של חיל ההנדסה בצה"ל, בדרגת סגן אלוף,  כאשר "הושאל" למשטרה לתפקיד קצין חבלה ראשי. הוא שימש בתפקיד קצין חבלה ראשי עד שנת 1989, בדרגת ניצב משנה. לזכותו נזקפת יוזמת המתקצעות של אנשי משטרה בתחום החבלה - כאשר לא אחת אנשי משטרה היו אלה שניטרלו מטענים וטיפול בזירות חבלה מורכבות - והצילו חיים רבים. 

הזמרת אביבה אבידן (צילום: דני חסון / CC BY SA 3.0)​​​​​​​

אביבה אבידן, שתתארח בחלק האמנותי, יכולה גם היא להתהדר בעבר דרומי: היא הייתה מחברי להקת פיקוד דרום, יחד עם חנה לסלאו וציפי מור והייתה סולנית השיר ''אלעד ירד אל הירדן''.

את התכנית ינחה העיתונאי רועי כ"ץ. 

תגובות

End of content

No more pages to load