• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''ליברמן ובנט מושכים בצמות וטרור הבלונים נמשך ללא פתרון''

ח''כ שרן השכל מהליכוד ביקרה הבוקר במועצת מרחבים, נפגשה עם תושבים וראשי ציבור וקראה לירות ללא היסוס במפריחי בלוני החבלה

שרן השכל עם שי חג'ג', אבי וורצמן ודייר ''נחלת ערן'' (צילום: יח''צ)

ח״כ שרן השכל (ליכוד), חברת ועדת חוץ וביטחון: ''יש לנקוט במדיניות חריפה נגד חוליות טרור המשבשות את שגרת החיים ולירות לעבר פלג גופם התחתון כשיש זיהוי של פעילות עויינת״, כך אמרה הבוקר השכל במהלך סיור במועצה האזורית מרחבים עם ראש המועצה, שי חג׳ג׳. 

השניים שוחחו על ההתמודדות עם טרור הבלונים והמציאות המתעתעת באזור בחודשים האחרונים. חג׳ג סיפר על הכאב הרב שמראה השדות השרופים מסב לחקלאים ועל כך שבחצר ביתו נחת בלון תבערה. 

ח''כ השכל: ''יש לנקוט במדיניות חריפה נגד חוליות המפריחים ואף לירות לעבר פלג גופם התחתון על מנת ליצור הרתעה שתמגר את התופעה. בזמן שליברמן ובנט עסוקים בלמשוך אחד לשני בצמות, טרור הבלונים נמשך ללא פתרון באופק''.  

בהמשך הביקור סיירו במטע רימונים ובפרדסים.  ח''כ השכל: “התרשמתי מהחוזק שמפגינים תושבי האזור וראש המועצה והתפעלתי מהאופן שבו, למרות האתגרים הרבים שהמציאות מציבה בפניהם, הם מגשימים את החזון הציוני, מפתחים את החקלאות, עובדים את הקרקע, שומרים על האדמות ומפריחים את הנגב''. 

בסיום הביקור סיירו בכפר השיקום עלה נגב-נחלת ערן, המטפל בתינוקות, ילדים ובוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית משולבת בנכויות פיזיות קשות, מומים גנטיים ומחלות נרכשות. השכל נפגשה עם מנכ״ל הכפר, אבי וורצמן והצוות המטפל ובירכה אותם על עבודתם הייחודית והמרגשת.

תגובות

End of content

No more pages to load