• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נועם דדון, בן 13 מירוחם, ייצג את ישראל באירוויזיון ג'וניור

דדון ביצע את השיר ''מחכה'' וכבש את לב השופטים - ירדנה ארזי, ליאור נרקיס וחנן בן-ארי. זו הפעם השלישית שישראל משתתפת בתחרות האירוויזיון הצעיר

נועם דדון (צילום: רונן אקרמן)

נועם דדון, בן 13, מירוחם, נבחר לייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון ג'וניור שתתקיים במינסק שבבלרוס ב-25 בנובמבר. דדון זכה במקום הראשון בתחרות קדם-אירוויזיון ג'וניור ששודרה ב-כאן 11 ובכאן חינוכית  הוא ביצע בתחרות את השיר "מחכה" שכתבה ריטה והלחין עידן רייכל. בצוות השיפוט המקצועי היו ירדנה ארזי, ליאור נרקיס וחנן בן-ארי.
נועם החל את דרכו לפני שלוש שנים בעונה השלישית בתוכנית "בית ספר למוסיקה" ששודרה ב"קשת", ובסיומה זכה במקום השני. מאז הוא הופיע באירועים ובמופעים .    

קליפ: נועם דדון, ''מחכה''

"אירוויזיון ג'וניור" היא תחרות האירוויזיון לילדים בגילאי 9–14 מ-20 מדינות. זו הפעם השלישית שנציג ישראלי ישתתף בתחרות (נציגים ישראלים היו ב-2012 וב-2016).

התחרות נוסדה בשנת 2003 מתוך רצון לאפשר לילדים לבצע שיר בתחרות חדשה המבוססת על הפורמט הוותיק (בתחרות הבוגרים יכולים להשתתף בני 16 או יותר). בתחרות עצמה מבצעים הילדים שיר, וצוותי שיפוט מכל המדינות המשתתפות והקהל מדרגים את השירים האהובים עליהם ביותר ובוחרים זוכה.  

אירוויזיון ג'וניור ישודר בשידור חי ב-כאן חינוכית ובדיגיטל ב-25 בנובמבר בשעה 17:00.

תגובות

End of content

No more pages to load