• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / ב''ש: כנס לבית היהודי, ''מקווים להשיג 6 מנדטים''

במעמד שרת המשפטים איילת שקד, סגן רוה''מ לשעבר אלי ישי ופעילים מרכזיים, מפלגת הבית היהודי ערכה בבאר שבע כנס בהשתתפות מאות תומכים ומקווה להגדיל את כוחה במועצת העיר

כנס גדול לבית היהודי בבאר שבע (צילום: יח''צ)

כ-450 תושבים הגיעו לכנס התמיכה המרכזי של סיעת הבית היהודי לבחירות המקומיות 2018. האירוע נערך במעמד בכירי המפלגה, בהם שרת המשפטים  איילת שקד, סגן רוה"מ לשעבר ויו"ר מפלגת יחד אלי ישי ופעילים רבים. "בבאר שבע יש מגוון רחב של אנשים, ואני שמחה על החיבור המוצלח שהצלחתם לעשות לרשימה אחת. רשימה מגוונת ונהדרת. דווקא בערים שיש ראש עיר חזק ודומיננטי ההרכב הקואליציוני הוא מאוד מאוד חשוב, חשוב שתהיה סיעה חזקה וגדולה שתשב איתו בקואליציה", אמרה איילת שקד.  

אלי ישי דיבר בשם האחדות וחשיבות הגדלת כוחה של הסיעה ואמר: "אני מכיר את באר שבע עשרות שנים בכל התפקידים בהם כיהנתי. אני יודע כמה ראש עיר זקוק לקואליציה, כאשר לראש עיר יש רוב לכאורה גם בלי קואליציה, זה לא משרת בצורה טובה את הציבור. שילוב של קואליציה הוא הטוב ביותר עבור התושבים. האחדות הזו שנוצרה פה, תהיה דוגמה נפלאה לכל חלקי הארץ", אמר ישי. 

סגן רוה''מ לשעבר אלי ישי, נושא דברים בכנס (צילום: יח''צ)

הרשימה מורכבת ממגוון רחב וגדול של כלל האוכלוסיות בישראל ובבאר שבע בפרט, מקווה להיות הפתעת הבחירות הקרובות ולהפוך לסיעה השנייה בגודלה. "החלטתי שאנחנו צריכים לפתוח מעגלים חדשים וליצור רשימה שתיצור איזון בעיר. אנחנו אוהבים את ראש העיר, ונתמוך בראש העיר, אבל אנחנו צריכים ליצור איזון שהעיר צריכה. אנחנו רוצים להביא את הכוחות שלנו שיהיו על המפה", אמר יו"ר הרשימה גדי מזוז.

בכנס נטלו חלק 450 פעילים וצופים (צילום: יח''צ)​​​​​​​

"התחברתי עם יוסי (דלויה, מס' 2 ברשימה), ולאחר מכן התחברנו עם אפרים (טויטו מס' 3 ברשימה) יו"ר סיעת חן-יחד ויצרנו רשימה שבה כולם נתנו את כל מה שצריך ואמרו: מה שאתה צריך – אנחנו איתך! הרשימה שלנו מכילה אנשי תורה, צעירים, מבוגרים, אנשי אקדמיה, סטודנטים, אנשי צבא במיל', חרדים, מסורתיים, נשים ואנחנו מייצגים את שלל הקהלים והקהילות בבאר שבע", הוסיף מזוז. 

ברשימה מעריכים, על פי בדיקות בשטח, כי יוכלו להשיג שישה מנדטים במועצה שתיבחר.

תגובות

End of content

No more pages to load