• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פוענח רצף מעשי שוד בב''ש: כתב אישום יוגש נגד שלשה צעירים מתל שבע

חשודים שנתפסו בעקבות גניבת רכב קשרו עצמם לשורת מעשי שוד שאירעו בתחנות דלק בשיטת פעולה דומה

השודדים בפעולה (צילום מתוך מצלמת אבטחה)

ב-25 בספטמבר, סמוך לשעה 05:00 בפעילות משטרתית ממוקדת נעצרו בשעת מעשה שני חשודים לאחר שעפ"י החשד גנבו רכב בבאר שבע וגררו אותו לאזור האצטדיון החדש. כמה שעות לאחר מכן נעצר חשוד שלישי. שלושת החשודים, תושבי תל שבע כבני 20, הובאו לבימ"ש ומעצרם הוארך מעת לעת.

עם התקדמות החקירה, שבועצה על ידי שוטרי תחנה באר שבע, נקשרו השלושה, על פי החשד, לארבעה מעשי שוד בבאר שבע שבוצעו תוך איומים בלום ברזל על המוכר ושדידת קופת העסק וקופסאות סיגריות. באחד המקרים קופת העסק הייתה ריקה, אז שברו החשודים את הדלפק, גרמו נזק רב לרכוש ונמלטו. 

תיעוד השוד (צילומי וידאו מתוך מצלמות אבטחה)


עם סיום החקירה ומלאכת איסוף הממצאים תוך ביצוע פעולות מורכבות הוגשה כנגד החשודים בתאריך 8.10 הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום. ''המאבק המשטרתי בפשיעה החמורה נמשך כל העת. מדובר במאבק עיקש ונחוש המתבצע במגוון כלים חקירתיים ומבצעיים גלויים וסמויים והכל למען שיפור תחושת בטחונו של האזרח, השמירה על רכושו ומרקם החיים התקין", כך נמסר מהמשטרה.

''משטרת ישראל משקיעה מאמץ רב למען תחושת בטחונו של האזרח הנורמטיבי ורכושו ופועלת כל העת לחקירת אירועים ומעצר חשודים בפגיעה באורח החיים התקין של האזרח שומר החוק וסביבתו'', ציינו במשטרה. 

תגובות

End of content

No more pages to load