• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני הרוגים בתאונה סמוך לצומת דימונה, כביש 25 נחסם

תאונה קטלנית, בה מעורבים שלושה כלי רכב בכביש 25, סמוך לצומת דימונה. שניים נהרגו, חמישה נפצעו, בהם שני פצועים קשה

זירת התאונה (צילום סלולרי: עידן כהן)

תאונה קטלנית בכביש 25, בין שלושה כלי רכב. מעט אחרי השעה 14:00 התקבל דיווח במשטרת ישראל אודות התאונה הקשה, שאירעה בכביש 25 (בק"מ ה-118). חוקרי תאונות דרכים של משטרת ישראל נמצאים בזירת האירוע. ציבור משתמשי הדרך מתבקש להשמע להנחיות השוטרים.

זירת התאונה (צילום:דן בונבידה)

ממד''א נמסר כי בשעה 14:14 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב אודות תאונה קשה בין 3 כלי רכב בכביש 25 סמוך לצומת דימונה לכיון המחצבה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ומדווחים על 2 הרוגים, פצוע קשה, פצוע בינוני ו-2 פצועים קל.

עידכון: חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של גבר כבן 60 וצעיר בשנות העשרים ומעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק מד"א לבית חולים סורוקה  3 פצועים, בהם: צעיר בשנות העשרים במצב קשה מעורפל הכרה, עם פגיעה רב מערכתית, צעיר בשנות העשרים במצב בינוני יציב, בהכרה מלאה, עם חבלה רב מערכתית וגבר כבן 40 במצב קל עם חבלות. שני נוסעים נוספים נבדקו במקום ולא נזקקו לפינוי.

צילום: דוברות כיבוי והצלה נגב​​​​​​​

נודע, כי באחת המכוניות נסעו שני צעירים משגב שלום. משפחות הצעירים הגיעו לבית החולים סורוקה והם ממתינות קבל מידע אודות יקירהם.

זירת התאונה (צילום: דוברות מד''א)
​​​​​​​

פאראמדיק מד"א אורגד כהן סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו רכב הפוך בתעלה בצד הדרך ומחוץ לרכב שכבו שני צעירים בשנות העשרים, הנהג היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום, הצעיר השני היה בהכרה מעורפלת וסבל מפגיעה רב מערכתית, על הכביש היו שני רכבים נוספים, באחד מהם בכסא שליד הנהג ישב גבר כבן 60 מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק הוא היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות קבענו את מותו, מהמושב האחורי חולץ צעיר בשנות העשרים בהכרה מלאה עם חבלה רב מערכתית במצב בינוני ונהג הרכב כבן 40 סבל מחבלות קלות. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים בשטח ופינינו אותם למסוק מד"א שנחת בסמוך ופינה אותם לבית החולים, שני נוסעים מהרכב השלישי טופלו במקום ולא נזקקו לפינוי".

תגובות

End of content

No more pages to load