• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בוטלה הרשעתו בתקיפת צעירה של חלוץ הפועל ב''ש, ניב זריהן

זריהן הורשע בתקיפת צעירה במועדון, בשנת 2015. במקום ההרשעה, השחקן יבצע עבודות לטובת הציבור במרכז הטניס בב''ש וישלם לצעירה פיצוי בסך 4,000 שקלים

ניב זריהן (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק)

הרשעתו של חלוץ הפועל באר שבע, ניב זריהן, בעבירה של תקיפת צעירה בוטלה בבית משפט השלום בתל אביב. השחקן יבצע במקום ההרשעה עבודות לתועלת הציבור בהיקף של 140 שעות וישלם למתלוננת פיצוי בסך 3,000 שקלים.

בית המשפט קבע עוד, כי זריהן יחתום על התחייבות בסך 4,000 שקלים,  על פיה יימנע  לתקופה של שנה מלבצע עבירת אלימות אחרת. השופטת דנה אמיר אימצה את המלצת שירות המבחן, אשר ביקש להתחשב בעברו הנקי של הנאשם והתנהלותו ללא דופי במסגרות השונות, כפי שנכתב. שירות המבחן גיבש תוכנית, על פיה יבצע זריהן עבודות לתועלת הציבור במרכז הטניס בבאר שבע, בחניכה של נוער בסיכון.

תזכורת: ניב זריהן הורשע על פי הודאתו, בכתב האישום מתוקן  שייחס לו תקיפת צעירה במועדון. האירוע התרחש בשנת 2015, כאשר זריהן שיחק בשורות מועדון ספורט אשדוד. זריהן הביע חרטה על מעשיו והתנצל. 

סנגורו של זריהן אמר, כי למרשו נעשה שיימינג. 

יובל בוקר פרקליטה של המתלוננת, אמר בהודעה לתקשורת כי: "חסד גדול עשתה נפגעת העבירה עם הנאשם, מר זריהן, עת לא התנגדה בבית המשפט לביטול הרשעתו, גדלות הנפש שלה היא שהובילה לביטול הרשעתו, על מנת לא לפגוע בעתידו, זאת למרות הפגיעה הפיזית שגרמה לה, פגיעה נפשית שעד היום, 3 שנים לאחר התקיפה, השפעתה והשלכותיה ניכרות ומשפיעות לרעה על תפקודה היומיומי. כמובן שכאשר גזר הדין יהיה חלוט, תוגש תביעה אזרחית כנגד מר זריהן בשל האירוע. נאחל למר זריהן הצלחה בהמשך דרכו".


תגובות

End of content

No more pages to load