• 28 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עליית מדרגה במספר מקרי הוונדליזם והשגת גבול ביישוב עומר

פיני בדש, ראש המועצה: "לא ניגרר למסע ההשמצות וההכפשות, נמשיך לנהל קמפיין מכובד ומכבד. אין לי מושג מי בוחר בדרך זו של פלגנות וקיטוב. אני מבקש מכם הקול השפוי גלו אחריות ואל תיתנו לזה יד"

קרדיט- יח''צ

ראש מועצת עומר, פיני בדש קורא לתושבים וליתר המתמודדים לשמור על קמפיין שפוי ומכבד בעומר וזאת לאחר מספר מקרי הוונדליזם שפקדו את הישוב השבוע.

עו"ד מור סיוון אדרי, אחת מפעילות המטה של המועמד פיני בדש הגישה תלונה הבוקר בתחנת המשטרה בבאר שבע על וונדליזם והשגת גבול בביתה וזאת לאחר שהשבוע (בלילה של ה-14.10) שבה לביתה ולתדהמתה גילתה כי השלטים שהיו מוצבים בתוך השטח הפרטי של ביתה הושחתו באמצעות קאטר וסכין יפנית. לדבריה התחושה הייתה קשה ביותר ופוגענית שכן מדובר בחדירה לפרטיות והתנהגות אלימה שרק יכולה להתדרדר אם לא יעצרו את התופעה הזאת.


מקרה זה בביתה של עו"ד אדרי מצטרף לשורה ארוכה של אירועים שקרו לאחרונה ביישוב עומר ולאותו לילה שהושחתו 11 שלטים נוספים בבתים שונים בכל היישוב.

פיני בדש ראש המועצה גינה את הדברים ואמר שלא יתן לקומץ של אנשים להפוך את היישוב עומר לכלי ניגוח אישי ולמעשיי הבריונות הללו להפוך לתופעה קבועה: "לא ניגרר למסע ההכפשות וההשמצות. נמשיך לנהל קמפיין מכובד ומכבד, נביא בפניכם אך ורק את העובדות והחזון ונבקש מכם להעניק לנו את הזכות והמנדט להמשיך ולהוביל את עומר בראש רשימת היישובים בארץ. אין לי מושג מי בוחר בדרך זו של קיטוב ופלגנות אך מכם תושבים ומתמודדים יקרים גלו אחריות ואל תיתנו לזה יד. יום לאחר הבחירות כולנו נבחר להמשיך לגור כאן יחד".

יצויין עוד כי כל הפרטים הועברו למשטרה ובמטה בדש מקווים שהמשטרה תגיע במהרה לפולשים ולעוברי החוק ובטוחים עוד כי המצאותם של מצלמות אבטחה ביישוב יסייעו למשטרה בעבודתה.

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load