• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''באים לעשייה, להיות גשר בין כלל הקהילות בבאר שבע''

יאיר שושן (34), המתמודד למועצת העיר בסיעת גשר, סבור כי הרשימה, בראשותו של שמעון טובול, מנכ''ל עמותת בית יוסף בראשות הרב בצרי, תאחד ותביא רוח חדשה לבירת הנגב

יאיר שושן, מתמודדת ברשימת גשר (צילום: יח''צ)

''אנחנו פונים לכלל הקהילה, לא אל מגזר כזה או אחר. אנחנו פונים גם לדתיים, גם למסורתיים ואל כלל הציבור בבאר שבע, אשר צמא לערכים, למסורת, לנועם הליכות, לעשייה בקהילה - וזה מה שמייחד את רשימת גשר'', אומר יאיר שושן, מספר 3 ברשימה, המתמודדת זו הפעם הראשונה בבחירות למועצת העיר באר שבע.  הרשימה ערכה קמפיין בחירות בו התרכזה בעשייה שלה, בחיובי וברצון להמשיך ולתרום, הפעם מספסלי מועצת העיר באר שבע.

מועמדי הרשימה משקפים את המארג האנושי של באר שבע וללא יוצא מהכלל, באים מתחומי החינוך, הקהילה, בהם אנשי צבא לשעבר, כפי שמגדיר זא שושן - אנשים ערכיים, באים לתת מעצמם למען בירת הנגב.

שושן, סמנכ''ל עמותת בית יוסף וכיום יד ימינו של הרב יוסף חיים בצרי שליט"א, באר שבעי שורשי, בן 34, למד בישיבת בני עקיבא אוהל שלמה (וולפסון), שירת שירות צבאי 3 שנים בהנדסה קרבית כלוחם ומפקד טירונים ומשך שנים היה מנהל בכיר בחברות תקשורת גדולות, הו פלאפון ובזק מאמן אישי (קואצ'ר) לעסקים ולפרטיים.

''הצטרפתי לרשימה בהוראת רבי, הרב יוסף חיים בצרי'', מספר שושן. ''מזה שנים אני עוסק בפעילות של חסד למען ילדים חולים ובסיוע לנזקקים. אני רואה בגשר רשימה שיכולה לחבר בין כלל הקהילות בעיר. איננו באים לכפות או לתת הוראות. אנחנו באים להעניק ערכים לציבור שכל כך צמא להם. אתה רואה את הציבור הזה יום יום ובמיוחד, באירועים מרגשים כמו אירוע סליחות באצטדיון, אותו אנחנו מארגנים מזה 13 שנה, בהשתתפות עשרות אלפים. אתה רואה כמה שהציבור רוצה ומבקש את אותם דברים שלפעמים קצת נשכחים תוך כדי העשייה הגדולה למען פיתוח העיר: אנשים צבאים למסורת, מבקשים להתחבר ליהדות, בדרכי נועם, בדרך מאחדת''.

הרבה לפני הבחירות ולאורך שנים רבות, חברי רשימת גשר, אנשי בית יוסף, עוסקים בפעילות נרחבת למען הקהילה. בין היתר, סייעו לשני ילדים החולים בניוון שרירים, אך גם לנזקקים רבים. ''אנחנו מארגנים ערבים חינמיים גדולים, בהשתתפות רבנים דגולים, אליהם מגיע קהל רב, חילוני ודתי כאחד. אני מאמין שזה משהו שכולם מחפשים, שכולם רוצים, החיבור הזה עם המסורת וביתנו פתוח לכולם. הסיוע לקהילה, שהוא חלק מהעשייה שלנו והוא לא רק בחגים, אלא לאורך כל השנה, מכל הלב. חשוב לנו הנוער ואנחנו פוגשים בני נוער בסניפים ברחבי העיר. הנוער מקבל ערכים, לומד דרכי נועם, חווה העצמה אישית, לומד כיבוד הורים, דבר שאנחנו עושים בשיתוף אברכי בית יוסף ומדריכי תנועות נוער. סייענו ואנחנו מסייעים למשפחות, בהן מי שעברו משברים גדולים, לאורך השנה כולה. אנחנו שותפים בהקמת סניף של איחוד הצלה בבאר שבע, שההמתנדבים המיומנים שלו מעניקים טיפול ראשוני עד להגעת האמבולנס לזירת האירוע. אם זה הקמת ''הכותל הדרומי'', שהיה חזונו של הרב בנימין בצרי זצ''ל, אשר נבנה מתרומות - העשייה כולה היא מכל הלב ולמען הקהילה''.

בעוד מעט יותר משבוע, יילכו תושבי באר שבע אל הקלפיות. יאיר שושן, כמו שאר חברי הרשימה, מקווים שהבאר שבעים יפתחו את הלב. ''אנחנו באים לעשות למען העיר, למען הקהילה, רשימה של אנשים ערכיים אחד אחד, באר שבעים עם אהבה גדולה. אני מאמין שנתרום תרומה גדולה במועצת העיר''.

תגובות

End of content

No more pages to load