• 28 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: ההשתוללות בכבישי הנגב - תאונה בצומת שדה תימן

סרטון מצלמת דרך המופץ ברשתות החברתיות חושף תאונה קשה - שניתן היה למנוע: נהג רואה רכב שעומד לפנות פנימה לתוך המנחת, מאיץ ומתנגש בו

רגע ההתנגשות. תאונה שניתן היה למנוע (צילום מסך)

תאונה שבהחלט ניתן היה למנוע: סרטון מצלמת דרך, שהתאריך המוטבע עליו הוא ה-15 באוקטובר, 2018, בשעה 15:45, מתעד תאונה בצומת מנחת שדה תימן. בסרטון נראה רכב נוסע לעבר צומת הכניסה למנחת. על הכביש הראשי נוסע רכב אחר, אשר במקום להאט ולתת זכות קדימה, מאיץ ומתנגש בו.

בסרטון שלפניכם ניתן לראות את הסרטון המקורי, הלא ערוך ולאחריו, את ההילוך האיטי. נהגים בבאר שבע וברחבי הנגב מתריעים כבר זמן רב מפני הפורעים בכבישים. יש כבר כבישים המסומנים כמסוכנים, בין אם בגלל נהיגה פרועה או בשל העובדה שמיידים בהם אבנים.

סרטון התאונה, צולם במצלמת דרך (מועבר בוואצאפ, מקור לא ידוע)


המשטרה עורכת כל הזמן אכיפה גלויה וסמויה. זהו אחד הנושאים שהכי מעסיקים את המרחב הדרומי, כזה שלא מקלים בו ראש. הנושא עולה בדיונים, בשיחות מפקדים עם נציגי תושבים ועם הנכבדים הבדואים במרחב. עם זאת, ההשתוללות בכבישי הנגב ובתוך העיר באר שבע נמשכת, מצד נהגים מכלל המגזרים: מנסים ''לגנוב'' רמזור, לא נותנים זכות קדימה להולכי רגל, מדברים בנייד בזמן נהיגה או סתם משתוללים, להראות שיש להם רכב מגניב. 

תגובות

End of content

No more pages to load