• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ח''כ חזן נפגש בב''ש עם צעירים, יפעל לפתיחת האוני' בפני מקומיים

בין תוכניות הליכוד במועצת העיר: פתיחת שערי האקדמיה בפני תושבי ב''ש, צמצום הפערים מול מרכז הארץ ופתיחת מכללה נוספת בעיר

ח''כ אורן חזן, בפגישה עם הקהל הצעיר בב''ש (צילום סלולרי)

הערב, (שני), חשפו צעירי רשימת הליכוד למועצת העיר באר שבע, את התכנית שלהם עבור צעירי העיר בחמש השנים הבאות. מעל לחמישים מצעירי וצעירות העיר באר שבע, הגיעו לתמוך ברשימת הליכוד (מחל) למועצת העיר באר שבע בראשות שמעון בוקר, בבחירות הקרובות לעירייה. באווירה קלילה על בירה ושיח פתוח בבר ״אלכסנדר 17״ ניצח ח״כ אורן חזן ונציג הצעירים לרשימת הליכוד למועצת העיר, יוסי ג׳יבלי וראש מטה הבחירות עו״ד רפי בוקר.

מקצת פרטי התכנית: פתיחת שערי האקדמיה בפני תושבי באר שבע ומיגור האפליה. צמצום הפערים בחינוך בין העיר לבין מרכז הארץ, הגדלת המלגות, הוספת תקציבים, ועידוד פתיחת מכללה נוספת בעיר.

רתימת חברי הממשלה ליצירת מקומות תעסוקה איכותיים לתושבי העיר, עזרה והכוונה מצד העירייה לבעלי העסקים הקטנים, צמצום הבירוקרטיה ועצירה מיידית של פתיחת שטחי המסחר בעיר.

עידוד פתיחת מקומות בילוי קודם כל לבאר-שבעיים, על ידי הקלה בארנונה, הרחבת הפסטיבלים מעבר לעיר העתיקה והקצאת חנייה מתאימה לבליינים.

יו''ר הליכוד באר שבע, שמעון בוקר: ''הכח האמיתי שלנו בבחירות הקרובות לעירייה הם הצעירים תושבי העיר. היכולת שלנו בזכות הקשר ההדוק שאני מקיים יומיום, לרתום את ראש הממשלה וכל שרי הליכוד לבוא להשקיע ולרומם את העיר באר שבע, יחד עם ראש העיר, היא בראש ובראשונה עבורכם הצעירים. התכנית תצלח רק אם ניבחר להיות סגן ראש העיר, בעזרתכם''.

יו״ר צעירי הליכוד ב״ש, ונציג הצעירים לעירייה יוסי ג׳יבלי: ''תנופת העיר באר שבע מורגשת לכל, אבל אנחנו נמצאים פה הערב כדי לקדם את האינטרסים שלנו, הצעירים שנולדו, גדלו ויישארו בעיר באר שבע. התכנית שלנו מפרטת את כל הסוגיות הבוערות בקרב צעירי העיר. בשביל לעזור לראש העיר לממש אותה, ב-30/10 נחזיר את באר שבע לצעירים''.

תגובות

End of content

No more pages to load