• 04 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בעקבות ההצלחה: הרשות לפיתוח הנגב תשלש את פעילות תכנית "נגב סל"

הרשות לפיתוח הנגב הודיעה השבוע כי בעקבות הצלחת הפרויקט החינוכי "נגב-סל" בשנתו הראשונה, היא מתכוונת להרחיב את הפעילות בשנה זו

כפיר ארזי, שמעון אמסלם, משה מור יוסף ואריאל משעל (צילום: צבי תקשורת)

מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב, משה מור יוסף ציין: "הרשות לפיתוח הנגב מובילה מצוינות בתחומים רבים ברחבי הנגב במטרה לצמצם פערים, בעיקר בתחום החינוך. פרויקט "נגב סל", שמקדם מנהיגות ומצוינות בקרב בני נוער, הוא שותפות מיוחדת בין הרשות לפיתוח הנגב, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ואיגוד הכדורסל הישראלי, שהינה בסימן חלום שמתגשם. לאחר מיפוי שעשינו, גילנו את הפער העצום בין המרכז לנגב בכל הקשור לספורט והחלטנו לפתוח את התכנית. התכנית, בהובלת השחקן האגדי שמעון אמסלם, הוכיחה את עצמה ולכן החלטנו להרחיבה ולאפשר לילדים נוספים להצטרף אליה. אני מאחל לכל הילדים שנה מלאה בספורט ומאמין כי בסוף עוד נראה את אחד מהם על הפרקט ברמה הלאומית".

פרויקט "נגב סל" הפועל להעצמת תלמידים ובני נוער בתחום הכדורסל הוא הפרויקט הראשון מסוגו באזור הנגב. הוא מקדם כדורסלנים צעירים מהנגב ומעניק להם את התנאים המקצועיים שיאפשרו להם להתקדם בתחום הכדורסל כמו שמקבלים ילדים באזור המרכז. בתום השנה הראשונה של הפעילות, עלה הביקוש בקרב ישובי האזור להצטרף לפרויקט. לכן הוחלט כי הפרויקט יתרחב לכמות תלמידים נוספת מכל ישוב ואף ויצטרפו לתכנית תלמידים מהעיר אילת. כעת, בפתיחת השנה השנייה של הפרויקט, משתתפים בו 3,500 תלמידים, כמות משולשת מזו של השנה שעברה.

שמעון אמסלםמוביל פרויקט "נגב סל" מטעם הרשות לפיתוח הנגב, סיפר: "ייצרנו מסגרת בה אנחנו מצליחים להשוות את התנאים שמקבלים ילדי מרכז הארץ לנגב מבחינת זינוק והעצמה. הכדורסלנים הצעירים מקבלים מעטפת וליווי ונותנים את הנשמה. אני גאה לקחת חלק בפרויקט לחיזוק והעצמת נוער מהדרום, לחבר את הדרום למרכז בתחום הכדורסל בצורה המקצועית ביותר ועוד יותר שמח על החלטת המשרד והרשות להרחיב את הפרויקט."

תלמידי נגב-סל (צילום: צבי תקשורת)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load