• 04 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018: דנילוביץ' ערך כנס סיכום, יומיים לבחירות

עכשיו הכל נתון בידי הבוחר: רוביק דנילוביץ' ערך כנס סיכום מסע הבחירות באולמי הינומה, בנוכחות מאות תומכים. הרשימות עסוקות במאמצים אחרונים להביא בוחרים אל הקלפי

הכנס של דנילוביץ' בהינומה (צילום: פייסבוק)

מאות תומכים גדשו אתמול, מוצאי שבת, את אולמי הינומה בבאר שבע, בכנס סיכום מסע הבחירות של רוביק דנילוביץ', אשר דיבר על המסע שערך בחודשים האחרונים, במהלך אין ספור מפגשים עם התושבים וקרא לתומכיו ''לא לעצור''. מדוב בכנס השני הגדול שעורך ראש העירייה המכהן, הראשון פתח את מסע הבחירות - ואתמול, הוא סיכם את מערכת הבחירות, הכל בפרק זמן קצר בגלל חגי תשרי תשרי.

וידאו: הכנס של רוביק דנילוביץ' בהינומה


פחות מיומיים לפתיחת הקלפיות הנעלם הגדול בבאר שבע  הוא אחוז ההצבעה, שביכולתו להשפיע על הרכב מועצת העיר הבאה. משאל שערכה קבוצת הפייסבוק ''באר שבע ביחד'', המונה למעלה מ-120,000 חברים, שאל את חברי הקבוצה האם בכוונתם ללכת להצביע. 890 איש ענו ב''כן'', 206 השיבו בשלילה. משאל שערך אתר ברנז'ה NEWS, אשר כלל למעלה מ-3,000 משתתפים, הביא תוצאות מפתיעות למדי לגבי הרכב המועצה הבאה. 

אלא שמאז חרב בית המקדש הנבואה ניתנה לשוטים והסקרים, כפי שהתברר בבחירות האחרונות, הם כמו בושם - מריחים נפלא, אך טעמם נוראי, הפתרון לחידת הבחירות יהיה רק עם פתיחת הקלפיות וספירת הקולות, בלילה שבין שלישי לרביעי. בבאר שבע מתמודדות 12 רשימות ומוצעת העיר (מעט פחות מאשר בבחירות הקודמות, אז התמודדו 14) ושלושה אישים מתמודדים לראשות העיר: דנילוביץ', היזם פימה פיימבלום ואיש העסקים משה ינאי. 

הנעלם הגדול הוא אחוז ההצבעה בשלישי ועד כמה 12 הרשימות יצליחו להוציא את המצביעים לקלפיות, בבאר שבע וביישובי הנגב. הפעם, במערכת הבחירות הנוכחית, המקום להפתעות גדול, בין אם בראשות יישובים ובין אם במועצות. עד כמה ייתכנו מועצות לעומתיות בנגב וכמה מהרשימות החדשות יצליחו להיכנס למועצות השונות - הכל בגדר נעלם.

​​​​​​​נאמר זאת שוב: תלכו להצביע!

תגובות

End of content

No more pages to load