• 28 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נערכים לבחירות: במשטרה ובוועדת הבחירות המקומית

משטרת ישראל תהיה פרוסה מחר בהיערכות שיא, להבטיח את שלום הבוחרים. בוועדת הבחירות המקומית התכנסו הבוקר נציגי הרשימות בב''ש לתדרוך אחרון

אלפי שוטרים בנגב יאבטחו את יום הבוחר (צילום: דוברות המשטרה)

ליטושים אחרונים לקראת יום הבוחר: אלפי שוטרים יהיו פרוסים בבאר ושבע ובנגב, על מנת להבטיח את שלום הבוחרים וגם - לאבטח את אלפי המטיילים והמבלים שיינצול את יום השבתון. יום השבתון אינו גורף ויהיו עובדים רבים שלא ייהנו ממנו ולא מהתקנות בחוק, הקובעות כי על עבודה ביום זה משולמת תוספת שכר של 200 אחוזים. 

במסגרת ההיערכות המשטרתית המיוחדת יתפרסו כ-3,000 שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים לצד מאות מאבטחים אזרחיים, ביותר מ-1,500 קלפיות הפרוסות בכמעט 600 ריכוזים בכל רחבי הדרום, על מנת לשמור על הסדר והביטחון ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.

ההיערכות המשטרתית הושלמה בתום עבודה מטה ארוכה וסדורה של אגף השיטור והמבצעים במחוז הדרומי ובכפוף לאחריות הלאומית של המפקחת הארצית על הבחירות במשרד הפנים.

''משטרת ישראל מדגישה כי לא תאפשר הפרת סדר או עבירות על חוק הבחירות, ותפעל לאכיפה ולנקיטת צעדים כנגד כל ניסיון לביצוע של עבירות מסוגים אלה, כל זאת בכדי לאפשר ליום הבחירות לעבור בצורה שקטה ותקינה. כוחות גדולים של משטרת ישראל, גלויים וסמויים, יפעלו בריכוזי הקלפיות ובאזורים הסובבים אותם בכדי לאתר ולפעול כנגד כל פעילות בלתי חוקית, שעלולה לפגוע בטוהר הבחירות ובהליך קיומן התקין'', אומרים הערב במשטרה. ''לצד ההיערכות המבצעית סביב ריכוזי הקלפיות, נערכת במחוז הדרומי של המשטרה בכדי לתת מענה לאלפי המטיילים שצפויים לפקוד את אתרי הבילוי, הפארקים, חופי הרחצה והכבישים ביום השבתון''.

היום נערכה ישיבה אחרונה, לפני יום הבחירות, בוועדת הבחירות המקומית בבאר שבע, בה השתתפו נציגי כל הרשימות. הנציגים ישובו להפגש שוב מחר בעת ספירת הקולות ופעם נוספת ואחרונה לחמש השנים הקרובות, בעת הקראת התוצאות הסופיות.  בבאר שבע יש החוששים מאחוזי הצבעה נמוכים, אשר עשויים-עלולים להיטיב עם רשימות קטנות ולהגדיל את כוחן היחסי.  פחות מיממה לפני הבחירות עצמן, במטות השונים עסוקים ב''פוש'' אחרון לעודד בוחרים לצאת להצביע. 

בנגב הבחירות יהיו דרמטיות הפעם: יש יישובים בהם מדברים על לא פחות ממהפכים, באחרים רשימות ותיקות עלולות לאבד מכוחן או להיעלם כליל ויש מי שצופה מוצטת מםצלות בחלק מהיישובים. 

את תוצאות האמת יידעו כולם, מועמדים כתושבים, בעוד מעט יותר מיממה. הערב לא מאוחר לבקש מכם, בכל רחבי הנגב, לצאת להצביע. 
תגובות

End of content

No more pages to load