• 28 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אווירה מנומנמת, בליכוד מאשימים את הקרן החדשה בהודעות נאצה בב''ש

אחוזי ההצבעה משתפרים, אבל האווירה רדומה.

בכניסה לקלפי 113. מיעוט מצביעים (צילום: דני בלר)

הקהל בבאר שבע נוהר לקלפיות ואחוזי ההצבעה בהשוואה לבחירות 2013 גבוהים בכ-8 אחוזים. נכון לשעה 13:30, הצביעו בבאר שבע 32,051 בעלי זכות בחירה, שהם 19 אחוזים מסך בעלי זכות הבחירה בעיר, נתון הגבוה ב-8.2 אחוזים ממערכת הבחירות הקודמת. מדובר בחדשות טובות לחלק מהרשימות ופחות טובות לאחרות. 

הבחירות בבאר שבע נערכות כסדרן, אם כי הבוחרים לא נוהרים לקלפיות והרחובות ריקים. לא כך המצב בישוב ערערה בנגב, בו התפתחו מספר קטטות על רקע הבחירות, כוח משטרה הגיע למקום ופיזר את הקטטות. מהמקום פונה פצוע במצב קל לטיפול רפואי. השוטרים עצרו גבר החשוד במעורבות בקטטות והעבירו אותו לחקירה. כלל הקלפיות בישוב פתוחות והליך ההצבעה נמשך כסדרו.

קלפי בבאר שבע (צילום: דני בלר)​​​​​​​

ואילו בבאר שבע, הליכוד מאשים את הקרן החדשה לישראל בהפצת הודעות נאצה: ''​​​​​​​על פי ידיעות שהגיעו למטה הבחירות של הליכוד, הקרן החדשה לישראל עומדת מאחורי הודעות הנאצה שנשלחות לתושבי באר שבע'', אומר יוסי ג'יבלי, יו''ר צעירי הליכוד בעיר.   לדבריו: ''זאת כ״נקמה״ לכך שצעירי הליכוד באר שבע פעלו לסגירת פעילות פורום השמאל הקיצוני ״הפורום לדו קיום בנגב״ במקלט עירוני של העיר באר שבע. אף אחד לא יפחיד את תושבי העיר, להודעות נאצה מסוג זה אין מקום בחברה דמוקרטית. נמשיך בפעילותנו המסורה והציונית למען תושבי באר שבע״.

פעילי שמאל בבאר שבע עימם שוחחנו, התפלאו לשמוע את הסיפור.

תגובות

End of content

No more pages to load