• 04 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018: הסתיימה הספירה הסופית בב''ש, ניצחון מוחץ לדנילוביץ'

הערב, חמישי, בשעה 22:44 הסתיימה הספירה הסופית בעיריית באר שבע. הליכוד התחזק, ישראל ביתנו וש''ס איבדו מנדט ולדרך חדשה רוב מוחלט במועצה

ניצחון מוחץ לדרך חדשה ולרוביק דנילוביץ' (צילום: יח''צ)

הסתיימה ספירת הקולות בבאר שבע, הכוללת את קולות החיילים במעטפות הכפולות. על פי הספירה הסופית, אלה התוצאות בבאר שבע:

לראשות העיר:

רוביק דנילוביץ' - 92.14%
 (72,016 קולות)
משה ינאי - 5.97% (4670 קולות)
אפרים פיינבלום - 1.89% ( 1475 קולות)

למועצת העיר (רשימות):

דרך חדשה - 16 מנדטים
טב - 2 מנדטים
מחל - 2 מנדטים
ג - 2 מנדטים
ש"ס - 2 מנדטים
פה - 1 מנדט
ל- 1 מנדט
אר - 1 מנדט

סיעתו של דנילוביץ' התחזקה בשני מנדטים. הליכוד התחזקה במנדט, ישראל ביתנו מאבדת שני מנדטים. ש''ס מאבדת מנדט. אור מאבדת מנדט.  הבית היהודי שומרת על כוחה. שתי סיעות חדשות נכנסות למועצה: קהילה וגשר, כל אחת עם מנדט. סיעת אופק לא נכנסה למועצה. 

לא עברו את אחוז החסימה: דרכי נועם של הרב קרליץ, מגיע לנו יותר של יהודה אלוש, קול באר שבע של איציק דאהן, כוח באחדות של פימה פיינבלום. 

עידכון: שורת מהפכים ביישובים הבדואים:

בישוב כסייפה שבנגב יש ראש ראשות חדש  - עו״ד עבד אלעזיז אלנצאצרה, שהדיח את מר סאלם אבו רביעה לאחר 17 בראשות מועצה מקומית כסייפה. 

במועצה איזורית נווה מדבר נבחר ראש המועצה המכהן אברהים אלהואשלה..

בישוב חורה זכה מועמד התנועה האסלאמית שיח חאבס אלעטאונה.

במועצה אזורית אשכול גדי ירקוני נבחר לקדנציה שניה ברוב של 56% מקולות הבוחרים.
ראש המועצה המכהן באשכול, גדי ירקוני מקיבוץ נירים, נבחר הערב לקדנציה נוספת ברוב של 56% וגבר על המתמודד אפרים (אפי) מישוב ממושב אוהד. ירקוני נבחר ביוני 2015 לראשונה לאשכול לאחר יציאתו של חיים ילין לכנסת.

גדי ירקוני:  "אני מודה לתושבי אשכול על האמון שניתן לי להמשיך ולהוביל את המועצה קדימה. הבחירות מאחורינו ומשימות רבות ומשמעותיות עומדות לפתחנו, בתחומים הכלכליים, חינוך, איכות הסביבה חיזוק הבטחון הקהילות והחוסן. אני מברך את אפי מישוב על מערכת בחירות עניינית והוגנת. ממחר שותפיי לניהול המועצה ואני ממשיכים לעבוד למען כלל תושבי אשכול".

גדי ירקוני, הערב, עם קבלת התוצאות (צילום: דוברתו אשכול)​​​​​​​


​​​​​​​

''האנשים אדישים. הם יתעוררו מחר, יראו את התוצאות ואז יתחילו לבכות'', אומר משה, שבא להצביע בבית ספר אוריין בבאר שבע סמוך לשעה 19:00. ''תגיד לי אתה: זה נראה לך אווירת בחירות? את האנשים כנראה זה לא מעניין, אבל כשיגלו שבמועצה יישבו אנשים שהם לא רוצים, הם ביכו לך חמש שנים''. 
​​​​​​​
תגובות

End of content

No more pages to load