• 20 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כנופיית רעולי פנים מטרידה נשים בב''ש: ''מפחיד, חברתי בהלם''

הם אורבים לנשים שנוהגות בכלי רכב ומתנפלים עליהן ברמזורים. תוך פחות מ-48 שעות, 3 מקרים והם לא הראשונים בב''ש

רעולי פנים: שלושה מקרים תוך יומיים (צילום הדמיה: PUBLIC DOMAIN PICTURES / PIXABAY)

האם זה קורה שוב? כנופיית רעולי פנים מטילה אימה על נשים בבאר שבע ובשני מקרים, שהגיעו לידיעת מערכת ברנז'ה NEWS, הם פעלו בשיטה דומה. 

המקרה הראשון ארעה בלילה שבין חמישי לשישי, בשעה 4:35 לפנות בוקר. שתי צעירות מבאר שבע חזרו מבילוי במכוניתן: ''אני ירדתי בבית וחברתי המשיכה בנסיעה לבדה'', סיפרה לברנז'ה NEWS א' (שמה המלא שמור לבקשתה במערכת). ''בשעה 4:35, בעודה עומדת ברמזור, באו מכל אחד מהצדדים רכבים כהים. היא עמדה בנתיב האמצעי. משני הרכבים, ממנו יצאו ארבעה גברים רעולי פנים. היא מאוד חששה, הייתה בהלם. היא התקשרה אליי בבהלה, סיפרה לי על המקרה, היא מאוד מזועזעת, אינה מסוגלת כמעט לדבר''.

בערך באותו יום, אך ככל הנראה לפני כן, אחרי חצות, זה קרה לדניאל בן שאנן. ''אני וחברתי נסענו בקרבת הספריה העירונית והתקרב אלינו רכב כסוף ובו ארבעה צעירים בדואים, אשר ניסו לפתוח את הדלתות. אתמול, שישי, זה קרה לי שוב, בצומת השוק לכיוון נווה נוי - נווה זאב, בערך היכן שממוקמת הפינה החמה, רכב מאזדה לבנה עם ארבעה בדואים, ניסו לפתוח דלתות לבנות שנסעו במכונית''.

''זה כבר נהיה בלתי נסבל. מפחיד להסתובב בעיר, מפחיד לנהוג לבד באוטו ואפילו אישה כמוני, ששירתה במשטרה ושב''ס ויודעת להיערך למצבים כאלה, אבל גם אותי זה הלחיץ, אבל כמובן שאני לא מראה להם את זה''.

זה אינו המקרה הראשון בתוך באר שבע ובסביבותיה. מקרים דומים ארעו בשכונת רמות בצומת אוהלים, דקה מבאר שבע, שם התרחשה לאור היום למלחמת כנופיות וירי מנשק חם תוך כדי נסיעה. 

בין המקרים הרבים בבאר שבע, שרעולי פני מטילים אימה על תושבי העיר:

רעולי פנים שניסו לשדוד צעיר בשכונת רמות  (23 באפריל, 2018)

קטטה בין רעולי פנים דקה מבאר שבע (23 באפריל, 2018)

רעולי פנים שדדו תחנת דלק בבאר שבע (26 באוגוסט, 2018)

חייל חזר מבילוי והותקף על ידי רעולי פנים (18 בפברואר, 2018)

צעירים משתוללים על אופנועים בכביש עוקף באר שבע (14 ביוני, 2018)

זוהי, כאמור, רשימה מאוד חלקית. המשטרה, מצידה, עורכת מבצעי אכיפה, בתוך באר שבע ומסביב לה, לרבות מבצעים רחבי היקף במרכזי קניות ובנקודות החיכוך, במהלכם נרשמים דוחות, מוחרמים כלי רכב ומבוצעים מעצרים. אלא שככל הנראה, סופי השבוע מועדים לפורענות. 

בכל מקרה, תקריות כאלה מצריכות הגשת תלונה במשטרה. גם אם המטרידים לא נתפסים באותו רגע, המידע מסייע בהתמודדות אל מול תפועות פסולות. 

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load