• 04 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אוני' בן גוריון מגייסת סלבס: אסתריקה נגיד מרצה לתקשורת

אשת החברה והיופי הבאר שבעית נבחרה להרצות בפני סטודנטים לתקשורת על יזמות וקהילה, במסגרת הקורס ''לראות כוכבים''

סלבים מקומיים מרצים בבן גוריון: לומדים תקשורת מפי אסתריקה נגיד (צילום: יסמין מוזס מרגולין)

במחלקה לתקשורת באוניברסיטת בן-גוריון בנגב לוקחים ברצינות את תופעת הידוענות. על מנת להכשיר סטודנטים לעידן שבו כל אחד זוכה ב-15 דקות של תהילה, המחלקה לתקשורת פתחה קורס בשם "לראות כוכבים: ידוענים וידועניות בחברה דיגיטלית", שמלמדת ד"ר נרמינה עבדולאייב.
 
הקורס, שהפך לאטרקציה בקרב הסטודנטים, מתייחס לגמרי ברצינות לתופעת הסלבריטאות, שהוא תחום צומח גם בשדה המחקר האקדמי הבינלאומי. לא נייגע אתכם כאן בתיאוריות, שיילמדו בקורס זה, אבל מעבר להן, ילמדו הסטודנטים על תעשיית הקולנוע בהוליווד ותרומתה לתופעת הידוענות, תוכניות ריאליטי, עיתונות צהובה ואתרי רכילות בארץ ובחו"ל, אושיות רשת, סלבריטאות ילדים, הנצחת ידוענים לאחר מותם ועוד.
 
במהלך הקורס הסטודנטים נדרשים לחקור בעצמם ידוענים ישראליים וידוענים גלובליים, בניסיון להבין מה ההבדל בהתפתחות מסלולי הקריירה של ידוענים בארץ ובעולם.
 
ביום רביעי האחרון (31.10), זכו הסטודנטים להאזין להרצאת אורח ראשונה, של הידוענית המקומית אסתריקה נגיד, שסיפרה על מאחורי הקלעים של תעשיית היופי והדוגמנות מנקודת מבט אישית ומניסיון חייה העשיר. בין היתר, היא סיפרה על יוזמות ופרויקטים קהילתיים, שמראים את פניה האחרים, אולי היפים יותר,  של תעשיית הזוהר.  במהלך הסמסטר יתארחו מרצים נוספים, שיחשפו את הסטודנטים למאחורי הקלעים של התעשייה, ביניהם אייל גיבלי (עורך של אתר פנאי פלוס און-ליין (Pplus, נילי בייטל (מלהקת לתוכניות ריאליטי) ועוד.

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load