• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לראשונה באזור הדרום – קורס גיימינג ייחודי

קורס חדש וייחודי באזור הדרום – פיתוח משחקים ואפליקציות. תרגיל הגמר של הקורס – משחק תלת מימד מרובה משתתפים ומקוון שיוכל להתחרות במשחק הפופולרי פורטנייט

קורס גיימינג ייחודי (באדיבות המכללה הטכנולוגית באר שבע)

החלה ההרשמה לקורס חדש וייחודי באזור הדרום – קורס פיתוח משחקי וידאו. הקורס מתקיים במכללה הטכנולוגית בבאר שבע במסגרת המרכז להכשרה והשתלמויות במכללה. הקורס מיועד גם לחסרי ניסיון ורקע מקצועי שרוצים לרכוש כלים בתחום פיתוח משחקי וידאו ואפליקציות. מרכז הקורס, אלי שטרית מסביר כי בוגרי הקורס יוכלו לעסוק בפיתוח משחקי וידאו אך גם בפיתוח אתרים, אפליקציות ותוכנות – באמצעות הכלים והידע שהם יצברו בלימודים.

תחום משחקי הווידאו בעולם נמצא במגמת צמיחה בשנים האחרונות והוא רושם הכנסות של עשרות מיליארדי דולרים בכל העולם. הפריחה בתחום מורגשת היטב גם בישראל כאשר השוק המקומי ממשיך לצמוח. על אף מה שנהוג לחשוב – מרבית הגיימרים הם בוגרים מעל גיל 18 ולמעשה הגיל הממוצע של הגיימרים עומד על כ – 35 כאשר כשליש מקהילת הגיימרים הן נשים.

המכללה הטכנולוגית בבאר שבע היא המוסד הראשון שפותח קורס ייחודי זה בדרום . המשנה למנכ"ל המכללה, יעקב דור הסביר כי זה נובע מהמחויבות של המכללה להיות מעודכנות ולהוביל – גם בתחומים שנחשבים חדשים יחסית בישראל כמו פיתוח משחקי וידאו. הקורס נמשך עשרה חודשים והוא יתקיים פעמיים בשבוע בשעות הערב כך שהוא פונה גם לצעירים שמבקשים לרכוש מקצוע חדש אך גם לאנשים עובדים שרוצים לעשות שינוי וללמוד את אחד התחומים הצומחים בעולם.

במהלך הלימודים התלמידים מפתחים מספר משחקי דו מימד כאשר במסגרת תרגיל הגמר הם נדרשים לפיתוח משחק תלת מימד מקוון מרובה משתתפים – כדוגמת המשחק המוכר "פורנייט". אלי שטרית מסביר כי פיתוח המשחקים במהלך הלימודים מבטיח לסטודנט שיסיים את הלימודים תיק עבודות מכובד שיהווה נקודת פתיחה משמעותית בתחום התעסוקה.

יעקב דור הוסיף כי: "קורס פיתוח משחקים מצטרף למקצועות החדשים שאנו מוסיפים מדי שנה ולשיתופי הפעולה שאנו מייצרים כל העת עם גורמי תעסוקה ומומחי ידע ותוכן – הכול בכדי להבטיח שהתלמידים שלנו ילמדו את המקצועות של מחר ולא של יום האתמול. אני שמח שגם בזה המכללה מהווה כוח חלוץ וגורם מוביל משמעותי".

תגובות

End of content

No more pages to load