• 04 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הרוג ו-22 פצועים בכביש 60 לכיוון ב''ש: ''נפגעים שכבו על הכביש''

תאונה קשה בין מיניבוס לבין 4 כלי רכב פרטיים בכביש 60, בין צומת שמעה למיתרים.11 פצועים פונו לסורוקה, אחרים פונו על ידי הסהר האדום לחברון

תאונה קשה סמוך לשמעה (צילום הדמיה: דוברות מד''א)

תאונה מאוד קשה הבוקר, בכביש 60, בין צומת שמעה למיתרים: אדם אחד נהרג, 22  נפצעו, בתאונה בין מיניבוס לארבע כלי רכב בעלי לוחיות של הרשות הפלסטינית. 11 פצועים פונו על ידי מד''א לסורוקה, אחרים הועברו לבית חולים בחברון על ידי הסהר האדום. 
צילום: מד''א הר חברון​​​​​​​
צילום: מד''א הר חברון

מסורוקה נמסר כי מתאונת הדרכים מאזור מחסום מיתר פונו למרכז הרפואי סורוקה 11 פצועים. מצבם של 5 מוגדר בינוני - קשה ו-6 נוספים במצב קל.

ד"ר אורי נץ, סגן מנהל המחלקה לכירורגית א' בסורוקה, דיווח על מצב הפצועים (צילום: דוברות סורוקה)

בשעה 05:00 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על תאונת דרכים בין 5 כלי רכב פלסטיניים בהם רכב הסעות וארבעה כלי רכב פרטים בכביש 60 סמוך לכניסה לשימעה. חובשים ופראמדיקים של מד"א וצוותים של הסהר האדום העניקו טיפול רפואי לנפגעים, בהם גבר כבן 30 שמותו נקבע בשטח.

2 פצועים קשה כבני 30 סובלים מפגיעה רב מערכתיות, 5 פצועים בינוני ו- 4 קל פונו לבי"ח סורוקה. 8 נפגעים, בהם 2 בינוני ו-6 קל פונו ע"י הסהר האדום לחברון. 

הפאראמדיקים של מד"א אדיר אדרי ואלישיב אמיתי סיפרו: "מדובר בתאונה קשה, כשהגענו ראינו שמדובר בשתי זירות שקרובות אחת לשנייה ובמקום הייתה המולה. חלק מהנפגעים שכבו על הכביש וחלקם ישבו ברכבים, הגענו עם כוחות גדולים של אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ ויחד עם צוותים של הסהר האדום שהגיעו גם למקום ביצענו סריקה, הוצאנו את הנפגעים מהרכבים וערכנו מיון ראשוני''.

''גבר כבן 30 היה עם פגיעה רב מערכתית, מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. כל הצועים הנוספים גברים בשנות השלושים קיבלו טיפול רפואי מציל חיים כאשר שנים מהם סבלו מפציעה רב מערכתית ומצבם הוגדר קשה, מצבם של 7 הוגדר בינוני ו- 10 נוספים טופלו כשמצבם קל. את רוב הפצועים פינינו לבית חולים סורוקה ו- 8 מתוכם פונו ע"י הסהר האדום לבית חולים בחברון". 


תגובות

End of content

No more pages to load