• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד לרצח בשכונה ד': הרוג ושני פצועים באירוע ירי

צעיר בשנות העשרים נורה למוות, צעיר נוסף בן גילו ואישה בשנות השלושים נפצעו קשה מירי ברחוב אביה השופט בשכונה ד'

צוותי מד''א ומשטרה הגיעו לזירת האירוע (צילום ארכיון: דוברות מד''א)

חשד לרצח בשכונה ד': לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות שמיעת קולות ירי באזור רחוב משעול סוכות בבאר שבע. שוטרים הגיעו למקום, פתחו בסריקות וזיהו אירוע ירי שאירע בבית סמוך ברח' אביה השופט. גורמי רפואה שהוזעקו קבעו מותו של גבר במקום ונמסר על שני פצועים נוספים שהובהלו לבית החולים. כוחות גדולים של משטרה הוקפצו למקום, נפתחה חקירת האירוע.

ממד''א נמסר, כי בשעה 03:54 התקבל דיווח במרחב נגב על 3 פצועים ברחוב אביה השופט בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותו של צעיר בשנות העשרים.

כמו כן, הצוותים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח  סורוקה צעיר נוסף בשנות העשרים במצב קשה מחוסר הכרה עם פצעי ירי בגופו ואשה בשנות השלושים במצב בינוני, בהכרה מעורפלת, עם פצעי ירי בגופה. 

חובש בכיר במד"א ירון בראל סיפר: "כשהגענו, ראינו 3 פצועים שוכבים, צעיר בשנות העשרים היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פצעי ירי בגופו, הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם ולאחר נסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו בשטח, צעיר נוסף בשנות העשרים שכב בסמוך וסבל מפצעי ירי, הוא היה מחוסר הכרה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופונינו אותו בדחיפות לבית חולים כשמצבו קשה ויציב, ואשה בשנות  השלושים הייתה בהכרה מעורפלת עם פציעה מירי, לאחר טיפול רפואי ראשוני פינינו גם אותה כשמצבה מוגדר בינוני ויציב". 

nדוברות סורוקה נמסר כי מאירוע הירי שאירע לפנות בוקר בבאר שבע פונו לחדר הטראומה בסורוקה שני פצועים. גבר במצב קשה מאד,  שעבר ניתוח ואישה בת 47 במצב קל עד בינוני.

תגובות

End of content

No more pages to load