• 22 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''המשטרה של האינטרנט'' נחשפה בבאר שבע

קו חירום לאירועי סייבר, שמספרו 119, נחשף בכנס נקסט-טק שנערך בפארק ההיי-טק בב''ש. הקו יספק מענה ראשוני לאזרחים וארגונים, שחוו מתקפת סייבר

כנס נקטס טק (צילום: דני מכליס, אוניברסיטת בן גוריון)

יגאל אונא, ראש מערך הסייבר הלאומי, חשף את פתיחת הקו החם של מערך הסייבר הלאומי במהלך נאומו בכנס נקסטק 2018. הכנס, ביוזמת Israel defense  ובשיתוף לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, מתקיים בפארק ההיי-טק האוניברסיטאי גב ים נגב.


ראש מערך הסייבר הלאומי, יגאל אונא, חשף בכנס Nextech 2018, שהתקיים היום בפארק ההיי-טק האוניברסיטאי גב ים נגב בבאר שבע,  כי מערך הסייבר הלאומי ישיק הערב קו חירום עבור הציבור לסיוע ראשוני בעת מתקפת סייבר.

"אנחנו משיקים בימים הקרובים קו חירום למענה לאירועי סייבר שמספרו 119", גילה אונא. "הקו יספק מענה 24\7 לכלל אזרחי ישראל. כל אזרח או גורם שחושש כי הוא נתון למתקפת סייבר יוכל לחייג  ולקבל סיוע ראשוני מהמומחים שלנו. יש לנו גם צוותי תגובה למקרים הדורשים זאת".

לדברי אונא, "כל אזרח, חברה או גורם שחושב שהותקף או שיודע שהוא מותקף יתקשר ויקבל מענה ראשוני. מעבר לסיוע הראשוני זהו סנסור מצוין לקבל את התחושה איפה יש תקיפות חמורות יותר. ככל שנזהה יותר מהר את ההתפרצות הראשונית ונגיע אליה, ככה יהיה ניתן להכיל את האירוע מהר לפני שהוא מתפשט".


תגובות

End of content

No more pages to load