• 01 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ישיבת המועצה הראשונה: במשכן אמנויות הבמה, למוזמנים בלבד

פתיחה חגיגית למועצה הנבחרת בבאר שבע, באירוע מושקע במשכן אמנויות הבמה. מסתמן: ככל הנראה האופוזיציה תמנה חבר מועצה אחד

ישיבת מועצה חגיגית למועצה החדשה (צילומי ארכיון: יח''צ)

פתיחה חגיגית למועצה הנבחרת של עיריית באר שבע, לראשונה במשכן אמנויות הבמה. הישיבה הראשונה של המועצה הנבחרת תיערך ביום רביעי, החל מהשעה 17:00, באירוע למוזמנים בלבד. בדרך כלל, ישיבות המועצה נערכות באולם מועצת העיר. הפעם, צופים לקהל רב שירצה להיות נוכח בישיבה, בעקבות הניצחון המוחץ של סיעת דרך חדשה, שלה רוב מוחלט במועצה והעומד בראשה, רוביק דנילוביץ', שזכה ב-92.14% מהקולות. 

במועצה הנוכחית, בה 27 מושבים, צפויה קואליציה כמעט מקיר לקיר. האופוזיציה תמנה ככל הנראה חבר מועצה אחד. כמעט כל הסיעות שנבחרו למועצה הנוכחית הכריזו על תמיכתם בדנילוביץ' בזמן מערכת הבחירות. גם אם בחלקן לא יצטרפו לקואליציה, לסיעתו של דנילוביץ' רוב מוחלט, אשר מאפשר להעביר כמעט כל החלטה בה יחפץ. למועצה הנכנסת לא מעט אתגרים: בראש ובראשונה, טיפול במצב הקשה של העסקים הקטנים בבאר שבע, מצב השכונות הותיקות ובעיות התחבורה של באר שבע. 

השנה אמורה להיות שנת בחירות לכנסת. מהרגע שיוכרז על פירוק הממשלה, מהלכים רבים, בהם מהלכים הנוגעים לנגב עלולים להיות מוקפאים. חזית נוספת היא האפשרות לעימות מחודש ואלים מול החמאס, שעלול לכלול ירי לעבר באר שבע. 

באופן יוצא דופן, הפעם נדרשו גם הכתבים המוניציפליים להודיע על השתתפותם בישיבה החגיגת, הפותחת את הקדנציה השלישית של דנילוביץ', שנכנס לתפקידו זמן קצר לפני נפילת הרקטה הראשונה בבאר שבע, בשנת 2008. תגובות

End of content

No more pages to load