• 08 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ההפקרות בבסיס צאלים: ''בשבוע שעבר בדואים גנבו את מכונת השתייה''

המילואימניקים מתריעים כבר חודשים, אבל מכת הגניבות בבסיס צאלים נמשכת. ''בתדריכים מספרים על גנבות שקרו פה רק בשבוע שעבר. בסיס שלם בצה"ל חי עם המצב הזה כגזרת גורל'', אומר חייל מילואים

בלי בושה: רעול פנים מסתובב בבסיס צאלים (מקור: דף הפייסבוק ''די להפקרות בצאלים'')

חיילי מילואים המשרתים בצאלים ממשיכים לחוף מה הולך בבסיס האימונים הגדול. למרות שבצה''ל אומרים כי הנהלים במקום חודדו, בשבוע שעבר נגנבה מהמקום  מכונת שתיה.  אור יזרעאלי, לוחם מילואים בפלוגת חי''ר, שהגיע לאימון שנתי בצאלים, סיפר: ''כבר ראיתי סרטונים וקראתי כתבות, אבל לראות את זה בעיניים זה מקומם. בתוך בסיס אימונים חשוב וגדול של צה"ל- בא"פ דרום בצאלים, מסתובב לו על טרקטורון בחור מהפזורה הבדואית, רעול פנים וכבתוך שלו נוסע בין שטחי האש והאימונים באור יום. מסתכל במבט לגלגני, ובתדריכים מספרים על גנבות שקרו פה רק בשבוע שעבר. בסיס שלם בצה"ל חי עם המצב הזה כגזרת גורל'', כתב.

''אני מנסה לחשוב אם גם בבסיסי האימונים של המארינס מישהו מעז להיכנס ככה, או בכל מקום אחר בעולם. אין מילה אחרת לדבר הזה מלבד הפקרות. ההפקרות היא גם כשאזרח אחר (חובש כיפה במקרה), מגיע ובריצה שפופה אוסף תרמילים כדי להכין חנוכיות. כאילו זה שטח הפקר! כאילו זה אקס טריטוריה ולא בסיס אימוני יבשה של צה"ל. הזוי!. איך היינו אומרים בסדיר: עד מתי וכמה עוד''.


תגובות

End of content

No more pages to load