• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: עבירות מין בין קטינים בדרום

המשטרה חוקרת האם תלמידי תיכון מהדרום קיימו יחסי מין עם קטינה מתחת לגיל 14. במקרה אחר, טען בעל קבוצת פייסבוק כי יש בידו תיעוד של גברים מהדרום המקיימים יחסים עם צעירה בניגוד לרצונה

המשטרה חוקרת האם תלמידי תיכון קיימו יחסים עם קטינה (צילום הדמיה: KELLEPICS / PIXABAY)

משטרת ישראל חקרה מעורבות של מספר קטינים שקיימו יחסי מין עם קטינה אחרת.  החקירה החלה לפני מספר שבועות בעקבות דיווח שהגיע למשטרת ישראל אודות קיום יחסי המין בין תלמידי תיכון מתחת לגיל 15 לתלמידה מתחת לגיל 14.

משטרת ישראל פתחה בחקירה והעבירה דיווח לכלל הגורמים הטיפוליים הרלוונטים זאת לצד חקירת המקרים.  חומרי החקירה שנאספו הועברו לעיון והחלטת הפרקליטות. 

''מאחר ומדובר בחשד לעבירות מין בקרב קטינים ובשים לב להוראות החוק שאין לפרסם כל דבר היכול לרמוז על מי מהמעורבים לא ניתן למסור מידע מעבר לכך'', אומרים במשטרה.

האם התרחשה פרשת נוספת? במשטרה אומרים שלא

פרשה אחרת, שפורסמה ברשתות החברתיות, בדבר סרט בו מתועדת כביכול תושבת הדרום מקיימת יחסי מין עם מספר גברים, כלל לא מוכרת במשטרה. לטענת מפרסם הפוסט, אתרי סקס בחו''ל פרסמו סרט וידאו, בו מתועד כביכול מעשה שהתרחש בדרום, כאשר הצעירה צולמה ללא הסכמתה ולטענת מפרסם הפוסט, יחסי המין היו בניגוד לרצונה. במשטרה אמרו, כי כלל לא מכירים את המקרה. 

תגובות

End of content

No more pages to load