• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''רעות ז''ל לא זכתה לראות את התינוק שלה''

רעות חסון מימוני, קצינת משאבי אנוש בבסיס בה''ד 20, נפטרה בטרם עת. במסגרת תפקידה, טיפלה באלפי חיילים ודבר פטירתה היכה רבים בהלם

רס''ן רעות חסון מימוני ז''ל (צילום: פייסבוק)

רס''ן רעות חסון מימוני, אשר שימשה קצינת משאבי אנוש בבסיס בה''ד 20 נפטרה ביום חמישי. הוא נולדה וגדלה בבאר שבע, בת למשפחה מוכרת ואהובה בעיר.  

ב-9 באוקטובר האחרון במהלך מה שהיה אמורה להיות לידה רגילה, התפתח אצל רעות תסחיף מי שפיר. בסורוקה הסבירו כי מדובר במקרה קשה מאד, מצב פתאומי קריטי ומסכן חיים שאינו ניתן לצפיה מראש ואינו ניתן למניעה.

מערכות גופה של רעות קרסו תוך כדי הלידה והצוותים הרפואיים נלחמו על חייה בחדר ניתוח. היא אושפזה במצב קריטי ביחידה לטיפול נמרץ במחלקה לכירורגית לב חזה.

במהלך החודש האחרון, משפחתה קיוותה לנס. בעלה, אביאור, פנה למכרי המשפחה וחבריה הרבים להרבות באמירת תהילים להחלמתה. במהלך החודש האחרון המשפחה וחבריה הרבים ערכו תפילות ופנו לרבנים בכירים בבאר שבע, שערכו למענה שיעורי תורה, גם ליד מיטת חוליה. היא נפטרה אור ליום חמישי. 

בין האנשים הרבים שליוו אותה בדרכה האחרונה וספדו לה, הייתה סיוון שנקר: ''רעות ז''ל הייתה הקצינה שבזכותה נשאר לי טעם טוב מהשירות הצבאי שלי ומהבסיס. היא ראתה בי מה שאף אחד לא ראה, האמינה בי והתעקשה לכתוב לי מכתבי המלצה לכל מקום שאחליט להתקדם אליו. רעות האהובה , נלחמה כמו לביאה בלידתה להביא את התינוק שלה לעולם, לידה שהסתבכה, בזכות ה׳ יתברך הילד בחיים. רעות לא זכתה לראות את התינוק שלה''.

במסגרת תפקידה, היא עבדה מול אנשי יחד למען החייל בבאר שבע: ''סניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע.מרכין ראשו על מותה של רס"ן רעות חסון - מימוני, ק.משא"ן בה"ד 20, זכרונה לברכה,שנפטרה. הנהלת הסניף ומתנדביו משתתפים בצערה העמוק של משפחת חסון - מימוני.  מחבקים אתכם!'', מסרו הבוקר.

רס''ן רעות מימוני חסון הייתה בת 29 במותה.

רעות חסון מימוני הובאה למנוחת עולמים אתמול, חמישי, בחצות, בבית העלמין החדש בבאר שבע. 

יהי זכרה ברוך!

תגובות

End of content

No more pages to load