• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מינוי חדש בהתאחדות התעשיינים- התעשיין אמיר הדס

התעשיין אמיר הדס נבחר ליו"ר מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים

אמיר הדס (קרדיט עוזי אברהם)

התעשיין אמיר הדס, מנכ"ל מפעל תעשיית מחזור צמיגים (ת.מ.צ) בבאר שבע נבחר, פה אחד, ליו"ר התאחדות התעשיינים - מרחב דרום. הדס, נשוי + 3  גדל בקיבוץ גברעם והיום מתגורר בקיבוץ אור הנר בעוטף עזה. בעברו כיהן כמנהל תפעול במפעל "גברעם מעטפות" ולאחר מכן כמנהל אתר "יוסף וולף". ב- 4.5 שנים האחרונות מכהן הדס כמנכ"ל חברת תעשיות מחזור צמיגים (ת.מ.צ) הפועל באזור התעשייה עמק שרה בבאר שבע.

הדס  יחליף את מר אבינעם שקד, מנכ"ל ובעלי חברת שריונית חסם דלתות איכות בע"מ, אשר סיים קדנציה כפולה ועשירה בת 4 שנים. במסגרת כהונתו העניק שירות פרטני ומסור לתעשייני הדרום וקידם פרויקטים מקצועיים אשר היוו אבן דרך משמעותית לתעשייה הדרומית בזירה הכלכלית והחברתית.

הדס, אשר ב-3 השנים האחרונות כיהן כחבר הנהלת מרחב דרום, יחל באופן רשמי את כהונתו כיו"ר המרחב בתחילת חודש דצמבר ויחד עם הנהלת המרחב הנבחרת יוביל מתווה אשר ישמש כקו מנחה לפעילות המרחב בשנתיים הקרובות. הדס, יחד עם אביב חצבני, מנהל המרחב, ייזום, יוביל ויקדם את עתיד התעשייה הדרומית ויפעל למען התעשיינים על מנת להביא למשך פיתוח וצמיחת התעשייה בנגב ושימורה כעוגן כלכלי מרכזי ומוביל באזור.

אביב חצבני, מנהל המרחב בירך את אמיר הדס על מינויו " אמיר הדס הוא תעשיין בנשמה וככזה, תמיד לקח חלק בפרויקטים ובפעילות המרחב וראה לנגד עיניו את קידום המטרות של התעשייה הדרומית. להדס ניסיון רב שנים בתעשייה ויחד עם המעוף, המסירות והמקצועיות שלו, אני אמון ובטוח שהוא יוביל את התעשייה הדרומית למקום הנכון לה. "

אמיר הדס מסר כי "אני שמח על בחירתי ליו"ר המרחב בעיקר בגלל שאני מאמין בחשיבות התעשייה הדרומית והעומדים בראשה. כיו"ר אני מתכוון, יחד עם הנהלת המרחב, לעלות לסדר היום הציבורי את הבעיות הכלכליות והרגולטוריות הייחודיות למפעלי הדרום, לקדם תעשייה חדשה לאזורנו ולהעצים ולפתח את הקיימת."

תגובות

End of content

No more pages to load