• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: רעולי פנים פורצים לקיוסק בנווה זאב

''מה נהיה מהעיר הזו? הגנבים הגיעו גם לנווה זאב ואנשים מפחדים'', מספר בעלי קיוסק שירין, שנפרץ בשעות הלילה על ידי כנופיית רעולי פנים, אשר גרמו נזק המוערך ב-150,000 שקלים

מצוידים בלומים: רעולי הפנים פורצים לקיוסק (צילום מסך)

''מה נהיה מהעיר הזו? אף פעם לא היו פריצות בחלק הזה של באר שבע, זאת שכונה טובה, אבל אחרי המקרה אתמול, לאנשים יצא החשק לצאת מהבתים. תחושת חוסר הביטחון פוגעת בנו'', אומר לברנז'ה NEWS הבוקר לידור נסירי, בעלי קיוסק שירין, הסמוך לתיכון רגר, ברחוב יהושע יבין בשכונת נווה זאב. ''זה לא איזור של פריצות לבתי עסק, אבל עובדה, הגנבים הגיעו עד כאן''.

וידאו: תיעוד מצלמת האבטחה של הפריצה לקיוסק שירין

אתמול, ראשון, בשעות הבוקר המוקדמות, לידור הגיע על מנת לפתוח את הקיוסק שבבעלותו מזה כארבע שנים. הקיוסק הוא מקור פרנסת משפחתו. ''גיליתי שפרצו למקום בלילה. הכל היה הפוך. הגנבים לא רק גנבו, אלא גם שברו דברים וגרמו נזק למקום. גנבו מהכל, גם סיגריות, גם אלכוהול, גם פידיון שהיה במקום, גם מזומן. אני מעריך את הנזק בכ-150,000 שקלים. הבוקר לא פתחתי את הקיוסק. במקום ללכת להתפרנס, אני בסידורים מהבוקר ואני לא יודע כמה זמן יחלוף עד שאתגבר על המכה הזו. יש סרטון מצלמת אבטחה, אבל הגנבים רעולי פנים ועם כפפות. הגשתי תלונה במשטרה ומה אגיד לך - אני מקווה שימצאו את הגנבים''.

בסרטון מצלמת האבטחה נראים שלושה פורצים לתוך הקיוסק כשהם מצויידים בלומים ועוטים מסכות.  באיזור הקופה הגנבים מרוקנים את כל התכולה והופכים מגירות בהן היו סיגריות ומשקאות. פריצות כמו זו לקיוסק שירין מצריכות הכנה מוקדמת ותצפיות על המקום. זו אינה הפריצה היחידהבזמן האחרון: קיוסק נפרץ בקניון שאול המלך וגם ממנו נגנבו סיגריות ומזומן, בשבוע שעבר נפרץ פאב בשכונה ד', ברח' רינגלבלום, נזגרם לו נזק רב וזאת, על מנת להוציא משם שלל של כמה מאות שקלים שנותרו בקופות. 

גונבים מכל הבא ליד (צילום מצלמת אבטחה)​​​​​​​

מכת הגניבות בבאר שבע גורמת לבעלי עסקים ותושבים כאחד לחשוד באנשים לא מוכרים או לא תואמים את הסביבה ויוצרות מצב מאוד לא נעים. אנשים תמימים עלולים להיתפס כעבריינים רק משום שהם בשכונה אחרת ולחוות עוגמת נפש. במשטרה עורכים בימים אלה את מבצע ''חורף חם'', הנותן דגש במניעה וטיפול בעבירות הפוגעות באזרחים, בהן ביריונות, אלימות, מטרדי רעש, הימורים וזנות ופגיעה ברכוש. גם אם מבצעי עבירה אינם נתפסים מיד, חשוב להתלונן, כי למשטרה יכולת להצליב מידע ולעלות על דפוסי פעולה, המביאים בסופו של דבר ללכידת עבריינים.


תגובות

End of content

No more pages to load